Turniej juniorski w Szczytnie

W dniach 19-25 stycznia juniorskie drużyny Olimpii Zambrów uczestniczyły w III Międzynarodowym Młodzieżowym Turnieju Piłki Nożnej Sadida Szczytno Cup 2008.

W kategorii wiekowej U-15 (rocznik 93, 94) zwyciężyła nasza drużyna, a najlepszym zawodnikiem i strzelcem turnieju został gracz Olimpii Przemysław Jastrzębski z 25 trafieniami na koncie. W kategorii U-17 (rocznik 91, 92) nasza drużyna zajęła 8. miejsce.

Skład drużyny U-15: Przemysław Jastrzębski, Bartosz Wyrzykowski, Artur Ferenc, Łukasz Wiśniewski, Arkadiusz Sawicki, Dawid Skawski, Bartosz Pieńkowski, Bartosz Bumkiewicz, Patryk Ciborowski, Adrian Chrostowski, Dawid Kuczałek.

Skład drużyny U-17: Mateusz Konopka, Norbert Czupowski, Bartosz Tatko, Rafał Brokowski, Przemysław Wojsz, Dawid Tymiński, Karol Głębocki, Kacper Szewczyk, Damian Król, Igor Empel, Tomasz Jaworowski, Łukasz Wnorowski, Tomasz Piotrowski, Łukasz Trzaska.

Filmy z imprezy można obejrzeć pod tym adresem.