Zapowiedź: Olimpia Zambrów – Promień Mońki

W najbliższą sobotę, 29 marca zostanie rozegrany mecz w ramach 17. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy zambrowską Olimpią, a Promieniem Mońki. Po 16. kolejkach Olimpia plasuje się na 9. pozycji, natomiast Promień jest 14.

W rundzie jesiennej w meczu między tymi drużynami padł remis 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli wówczas Wojciech Kowalczyk i Paweł Kapelewski.

Przed rundą wiosenną w naszej drużynie zaszło naprawdę wiele zmian. Zespół opuściło trzech zawodników: Albert Rydzewski, Daniel Łempicki oraz Rafał Zakrzewski, natomiast dołączyło aż 10 graczy! Więcej informacji na temat transferów można uzyskać odwiedzając dział transfery.

Kadra Promienia nie uległa zbyt wielkim zmianom w porównaniu do poprzedniej rundy, do zespołu dołączyli: Marcin Kopliński, Krzysztof Kożuszkiewicz oraz Andrzej Płoński.

W sobotnim spotkaniu w drużynie Olimpii na pewno nie zagrają: Paweł Olszewski (pauzuje za żółte kartki), Paweł Gosk (kontuzja) oraz Wojciech Tomaszewski, który najprawdopodobniej straci całą rundę jesienną z powodu kontuzji…

Początek spotkania o godzinie 15.00 na stadionie przy ulicy Wyszyńskiego. Zapraszamy!

Na głównej płycie boiska o godzinie 11.30 zostanie rozegrane spotkanie drużyny juniora młodszego Olimpii Zambrów, która zmierzy się z Orlętami Czyżew.