Adrian Mleczek zagra w Olimpii

20-letni napastnik Adrian Mleczek wkrótce zostanie nowym zawodnikiem drugoligowej Olimpii Zambrów. Nadal trwają rozmowy w sprawie pozyskania 16-letniego Rafała Babula z Włókniarza Białystok.

Adrian Mleczek to wychowanek trzecioligowego ŁKS-u Łomża, który na boisku występuje na pozycji napastnika. W rundzie jesiennej zawodnik leczył kontuzję. Mleczek wpisał się na listę strzelców w ostatnim sparingu zambrowian z Warmią Grajewo, w którym „biało-niebiescy” zwyciężyli 6:0 (2:0).

Z kolei Rafał Babul to urodzony 6 kwietnia 1997 roku ofensywny pomocnik lub napastnik, który na jesieni grał w lidze okręgowej we Włókniarzu Białystok (12 meczów, 8 goli). Jego poprzednim klubem był MOSP Jagiellonia Białystok. W 2013 roku Babul został powołany na konsultację reprezentacji do lat 17. Podczas testów w Olimpii zdobył gole w meczach z Promieniem Mońki oraz Warmią Grajewo.

rafal_babul_newsTrwają rozmowy w sprawie pozyskania 16-letniego Rafała Babula (na zdjęciu)

Przypomnijmy, że zespół wzmocnili wcześniej Rafał Darda z KS-u Polkowice oraz Andrzej Kosiński z rezerw Jagiellonii. W sparingu przeciwko Wigrom Suwałki sprawdzani byli także Paweł Rzeźnik (Orzeł Przeworsk) i Jevgenij Moroz (Dainava Alytus), z których zrezygnowano. W obrębie zainteresowań klubu znajdował się 25-letni Łukasz Kuśnierz, ale Olimpia nie doszła do porozumienia z Płomieniem Ełk.

Niewykluczone, że wkrótce na testach w Olimpii Zambrów pojawią się kolejni nowi zawodnicy.