Sukcesy najmłodszych zawodników Olimpii

W marcu najmłodsi zawodnicy Olimpii Zambrów z roczników 2006-2008 wzięli udział w dwóch turniejach. Podopieczni Kamila Rosińskiego zajęli pierwsze i drugie miejsce.

Najmłodszy zespół Olimpii Zambrów w niedzielę 8 marca wziął udział w turnieju Brylant Cup rocznika 2007 i młodszych, który odbył się w Bielsku Podlaskim. Zambrowianie okazali się zdecydowanie najlepsi odnotowując pięć zwycięstw i bezbramkowy remis. Najlepszym bramkarzem turnieju został Patryk Wiśniewski, natomiast najlepszym strzelcem turnieju okazał się Kacper Dybowski.

Wyniki w turnieju Brylant Cup rocznika 2007 i młodszych:

  • Olimpia Zambrów – Orzeł Siemiatycze 2:0. Bramki: Michał Dębek, Kacper Dybowski.
  • Olimpia Zambrów – APN Brylant Bielsk Podlaski 2:0. Bramki: Michał Dębek, Igor Lutostański.
  • Olimpia Zambrów – Puszcza Hajnówka 2:1. Bramki: Igor Lutostański (dwie).
  • Olimpia Zambrów – Włókniarz Białystok 5:0. Bramki: Kacper Dybowski (trzy), Igor Lutostański (dwie).
  • Olimpia Zambrów – Orzeł Siemiatycze II 0:0
  • Olimpia Zambrów – Piast Białystok 10:0. Bramki: Kacper Dybowski (cztery), Igor Lutostański (dwie), Michał Dębek (dwie), Alan Iwanowski (dwie).

Drużyna wystąpiła w składzie: Patryk Wiśniewski, Igor Lutostański, Wiktor Balik, Maciej Dmochowski, Alan Iwanowski, Kacper Orłowski, Bartosz Mieczkowski, Michał Dębek, Kacper Dybowski.

Niecały tydzień później 14 marca zespół Kamila Rosińskiego zajął drugie miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie rocznika 2006 i młodszych. Zespół dopiero w finale uległ Pogoni Łapy 0:2, a najlepszym bramkarzem turnieju ponownie uznany został Patryk Wiśniewski.

Wyniki w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Wysokie Maz. rocznika 2006 i młodszych:

  • Olimpia Zambrów – Ruch I Wysokie Mazowieckie 1:0. Bramka: Igor Lutostański.
  • Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża 4:3. Bramki: Kacper Dybowski (dwie), Kuba Ołdakowski, Miłosz Wojtkowski.
  • Olimpia Zambrów – Ruch II Wysokie Mazowieckie 2:0. Bramki: Kuba Ołdakowski (dwie).
  • Olimpia Zambrów – Pogoń Łapy 0:2

Drużyna wystąpiła w składzie: Patryk Wiśniewski, Igor Lutostański, Wiktor Balik, Maciej Dmochowski, Bartosz Frąckiel, Kacper Orłowski, Kacper Dybowski, Miłosz Wojtkowski, Dominik Trzciński, Mikołaj Ołdakowski, Karol Piwoński.

Wkrótce zawodnicy z roczników 2006-2008 udadzą się na mecz jednej z drużyn T-Mobile Ekstraklasy. Z kolei w planach drużyny na lipiec znalazł się udział w zagranicznym turnieju międzynarodowym.

Wiosenny nabór do roczników 2006, 2007 i 2008

Trwa wiosenny nabór zawodników do roczników 2006, 2007 i 2008. Rodzice mogą zgłaszać swoje dzieci do trenera Kamila Rosińskiego, który jest dostępny pod numerem telefonu 660 771 638.