Utrzymać jednobramkową zaliczkę

W najbliższą środę 17 czerwca w rewanżowym meczu barażowym o grę w II lidze Olimpia Zambrów podejmie przed własną publicznością Stal Rzeszów. Zambrowianie w pierwszym spotkaniu wypracowali sobie korzystną zaliczkę wygrywając w Rzeszowie 3:2.

Wyjazdową konfrontację świetnie rozpoczęli piłkarze Olimpii, którym prowadzenie po rzucie rożnym dał Mariusz Gogol. W 21. minucie skuteczną dobitką popisał się Kacper Drelich, który wyrównał stan meczu. Cztery minuty później prowadzenie gospodarzom dał Piotr Prędota. Istotne znaczenie miała sytuacja z 42. minuty, gdy drugą żółtą kartką ukarany został pomocnik Stali Rzeszów Piotr Murawski. Po godzinie gry podanie Łukasza Grzybowskiego wykorzystał Michał Kuczałek. W 78. minucie po wrzutce Mariusza Dzienisa skutecznie główkował Mariusz Gogol, który zapewnił Olimpii zwycięstwo.

– Wywozimy z tego trudnego terenu bardzo korzystny rezultat, ale czeka nas równie ciężkie zadanie w Zambrowie. Musimy bardzo dobrze przygotować się do drugiego spotkania, bowiem ten baraż nie jest jeszcze rozstrzygnięty – mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener Krzysztof Zalewski.

Bilety w cenie 10 złotych na barażowy mecz Olimpii Zambrów ze Stalą Rzeszów będą dostępne w kasie od godziny 15:30. Szczegółowych informacji udziela Zbigniew Stańczyk pod numerem 501 867 920. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, co pozwoli Państwu uniknąć kolejek.

Olimpia Zambrów – Stal Rzeszów
Stadion Miejski w Zambrowie, 17 czerwca 2015, godzina 17:00

Pary pozostałych rewanżowych spotkań barażowych o udział w II lidze:

  • Gryf Wejherowo – Formacja Port 2000 Mostki 3:0 – walkower (goście zrezygnowali z gry w barażach)
  • Wisła Sandomierz – Radomiak Radom, 17 czerwca, 17:00
  • Polonia Bytom – Warta Poznań, 17 czerwca, 19:00