Plan sparingów Olimpii Zambrów

Piłkarze Olimpii Zambrów treningi wznowią w poniedziałek, 6 lipca. W okresie przygotowawczym podopieczni Krzysztofa Zalewskiego rozegrają cztery sparingi.

 

W pierwszym towarzyskim meczu Olimpia skonfrontuje się z drużyną występującą w I lidze – Pogonią Siedlce. Cztery dni później podopieczni Krzysztofa Zalewskiego podejmą trzecioligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Prawdziwym sprawdzianem dla biało-niebieskich będzie trzeci mecz kontrolny, w którym zmierzą się z występującymi w I lidze Wigrami Suwałki, natomiast w ostatnim sparingu ekipa z Zambrowa zagra z ligowym rywalem z minionego sezonu – Zniczem Biała Piska.

Jeszcze nie wiemy, gdzie każdy z tych meczów zostanie rozegrany. Jak tylko zostanie to ustalone, poinformujemy o tym kibiców na naszej stronie.

Warto dodać, że na razie nie wiadomo, w której lidze biało-niebiescy będą występować w przyszłym sezonie. Decyzje o przyznaniu Olimpii licencji na grę w II lidze przez PZPN mają zapaść jutro (środa, 24 czerwca). O szczegółach będziemy informować w najbliższych dniach.

Plan sparingów Olimpii Zambrów:

  • 11 lipca – Olimpia Zambrów – Pogoń Siedlce
  • 15 lipca – Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 18 lipca – Olimpia Zambrów – Wigry Suwałki
  • 25 lipca – Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska