Terminarz II ligi

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz II ligi na sezon 2015/16. Olimpia Zambrów rozgrywki ligowe zainauguruje domowym meczem z drużyną Energetyk ROW Rybnik .

 

Terminarz II ligi na sezon 2015/16:

Kolejka 1 – 1/2 sierpnia 

  • Olimpia Zambrów – Energetyk ROW Rybnik
  • GKS Tychy – Wisła Puławy
  • Polonia Bytom – Stal Mielec
  • Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg
  • Radomiak Radom – Znicz Pruszków
  • Stal Stalowa Wola – Nadwiślan Góra
  • Raków Częstochowa – Okocimski KS Brzesko
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Widzew Łódź
  • Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo

Kolejka 2 – 8/9 sierpnia

  • Energetyk ROW Rybnik – Legionovia Legionowo
  • Widzew Łódź – Gryf Wejherowo
  • Okocimski KS Brzesko – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Nadwiślan Góra – Raków Częstochowa
  • Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
  • Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
  • Stal Mielec – Puszcza Niepołomice
  • Wisła Puławy – Polonia Bytom
  • Olimpia Zambrów– GKS Tychy

Kolejka 3 – 15/16 sierpnia 

  • GKS Tychy – Energetyk ROW Rybnik
  • Polonia Bytom – Olimpia Zambrów
  • Puszcza Niepołomice – Wisła Puławy
  • Znicz Pruszków – Stal Mielec
  • Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
  • Raków Częstochowa – Radomiak Radom
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Nadwiślan Góra
  • Gryf Wejherowo – Okocimski KS Brzesko
  • Legionovia Legionowo – Widzew Łódź

Kolejka 4 – 22/23 sierpnia 

  • Widzew Łódź – Energetyk ROW Rybnik
  • Okocimski KS Brzesko – Legionovia Legionowo
  • Nadwiślan Góra – Gryf Wejherowo
  • Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Siarka Tarnobrzeg – Raków Częstochowa
  • Stal Mielec – Stal Stalowa Wola
  • Wisła Puławy – Znicz Pruszków
  • Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice
  • GKS Tychy – Polonia Bytom

Kolejka 5 – 26 sierpnia 

  • Polonia Bytom – Energetyk ROW Rybnik
  • Puszcza Niepołomice – GKS Tychy
  • Znicz Pruszków – Olimpia Zambrów
  • Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy
  • Raków Częstochowa – Stal Mielec
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg
  • Gryf Wejherowo – Radomiak Radom
  • Legionovia Legionowo – Nadwiślan Góra
  • Widzew Łódź – Okocimski KS Brzesko

Kolejka 6 – 29/30 sierpnia

  • Energetyk ROW Rybnik – Okocimski KS Brzesko
  • Nadwiślan Góra – Widzew Łódź
  • Radomiak Radom – Legionovia Legionowo
  • Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo
  • Stal Mielec – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Wisła Puławy – Raków Częstochowa
  • Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola
  • GKS Tychy – Znicz Pruszków
  • Polonia Bytom – Puszcza Niepołomice

Kolejka 7 – 5/6 września

  • Puszcza Niepołomice – Energetyk ROW Rybnik
  • Znicz Pruszków – Polonia Bytom
  • Stal Stalowa Wola – GKS Tychy
  • Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Wisła Puławy
  • Gryf Wejherowo – Stal Mielec
  • Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg
  • Widzew Łódź – Radomiak Radom
  • Okocimski KS Brzesko – Nadwiślan Góra

Kolejka 8 – 12/13 września

  • Energetyk ROW Rybnik – Nadwiślan Góra
  • Radomiak Radom – Okocimski KS Brzesko
  • Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź
  • Stal Mielec – Legionovia Legionowo
  • Wisła Puławy – Gryf Wejherowo
  • Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard Szczeciński
  • GKS Tychy – Raków Częstochowa
  • Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola
  • Puszcza Niepołomice – Znicz Pruszków

Kolejka 9 – 19/20 września 

  • Znicz Pruszków – Energetyk ROW Rybnik
  • Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice
  • Raków Częstochowa – Polonia Bytom
  • Błękitni Stargard Szczeciński – GKS Tychy
  • Gryf Wejherowo – Olimpia Zambrów
  • Legionovia Legionowo – Wisła Puławy
  • Widzew Łódź – Stal Mielec
  • Okocimski KS Brzesko – Siarka Tarnobrzeg
  • Nadwiślan Góra – Radomiak Radom

Kolejka 10 – 26/27 września

  • Energetyk ROW Rybnik – Radomiak Radom
  • Siarka Tarnobrzeg – Nadwiślan Góra
  • Stal Mielec – Okocimski KS Brzesko
  • Wisła Puławy – Widzew Łódź
  • Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo
  • GKS Tychy – Gryf Wejherowo
  • Polonia Bytom – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa
  • Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola

Kolejka 11 – 3/4 października 

  • Stal Stalowa Wola – Energetyk ROW Rybnik
  • Raków Częstochowa – Znicz Pruszków
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Puszcza Niepołomice
  • Gryf Wejherowo – Polonia Bytom
  • Legionovia Legionowo – GKS Tychy
  • Widzew Łódź – Olimpia Zambrów
  • Okocimski KS Brzesko – Wisła Puławy
  • Nadwiślan Góra – Stal Mielec
  • Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 12 – 10/11 października

  • Energetyk ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg
  • Stal Mielec – Radomiak Radom
  • Wisła Puławy – Nadwiślan Góra
  • Olimpia Zambrów – Okocimski KS Brzesko
  • GKS Tychy – Widzew Łódź
  • Polonia Bytom – Legionovia Legionowo
  • Puszcza Niepołomice – Gryf Wejherowo
  • Znicz Pruszków – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa

Kolejka 13 – 17/18 października

  • Raków Częstochowa – Energetyk ROW Rybnik
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Stalowa Wola
  • Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków
  • Legionovia Legionowo – Puszcza Niepołomice
  • Widzew Łódź – Polonia Bytom
  • Okocimski KS Brzesko – GKS Tychy
  • Nadwiślan Góra – Olimpia Zambrów
  • Radomiak Radom – Wisła Puławy
  • Siarka Tarnobrzeg – Stal Mielec

Kolejka 14 – 24/25 października

  • Energetyk ROW Rybnik – Stal Mielec
  • Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg
  • Olimpia Zambrów – Radomiak Radom
  • GKS Tychy – Nadwiślan Góra
  • Polonia Bytom – Okocimski KS Brzesko
  • Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź
  • Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo
  • Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo
  • Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 15 – 31 października

  • Błękitni Stargard Szczeciński – Energetyk ROW Rybnik
  • Gryf Wejherowo – Raków Częstochowa
  • Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola
  • Widzew Łódź – Znicz Pruszków
  • Okocimski KS Brzesko – Puszcza Niepołomice
  • Nadwiślan Góra – Polonia Bytom
  • Radomiak Radom – GKS Tychy
  • Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów
  • Stal Mielec – Wisła Puławy

Kolejka 16 – 7/8 listopada

  • Energetyk ROW Rybnik – Wisła Puławy
  • Olimpia Zambrów – Stal Mielec
  • GKS Tychy – Siarka Tarnobrzeg
  • Polonia Bytom – Radomiak Radom
  • Puszcza Niepołomice – Nadwiślan Góra
  • Znicz Pruszków – Okocimski KS Brzesko
  • Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź
  • Raków Częstochowa – Legionovia Legionowo
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Gryf Wejherowo

Kolejka 17 – 14/15 listopada

  • Gryf Wejherowo – Energetyk ROW Rybnik
  • Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Widzew Łódź – Raków Częstochowa
  • Okocimski KS Brzesko – Stal Stalowa Wola
  • Nadwiślan Góra – Znicz Pruszków
  • Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice
  • Siarka Tarnobrzeg – Polonia Bytom
  • Stal Mielec – GKS Tychy
  • Wisła Puławy – Olimpia Zambrów

Kolejka 18 – 21/22 listopada

  • Energetyk ROW Rybnik – Olimpia Zambrów
  • Wisła Puławy – GKS Tychy
  • Stal Mielec – Polonia Bytom
  • Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice
  • Znicz Pruszków – Radomiak Radom
  • Nadwiślan Góra – Stal Stalowa Wola
  • Okocimski KS Brzesko – Raków Częstochowa
  • Widzew Łódź – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo

Kolejka 19 – 28/29 listopada 

  • Legionovia Legionowo – Energetyk ROW Rybnik
  • Gryf Wejherowo – Widzew Łódź
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Okocimski KS Brzesko
  • Raków Częstochowa – Nadwiślan Góra
  • Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom
  • Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg
  • Puszcza Niepołomice – Stal Mielec
  • Polonia Bytom – Wisła Puławy
  • GKS Tychy – Olimpia Zambrów

Kolejka 20 – 5/6 marca

  • Energetyk ROW Rybnik – GKS Tychy
  • Olimpia Zambrów – Polonia Bytom
  • Wisła Puławy – Puszcza Niepołomice
  • Stal Mielec – Znicz Pruszków
  • Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola
  • Radomiak Radom – Raków Częstochowa
  • Nadwiślan Góra – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Okocimski KS Brzesko – Gryf Wejherowo
  • Widzew Łódź – Legionovia Legionowo

Kolejka 21 – 12/13 marca 

  • Energetyk ROW Rybnik – Widzew Łódź
  • Legionovia Legionowo – Okocimski KS Brzesko
  • Gryf Wejherowo – Nadwiślan Góra
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Radomiak Radom
  • Raków Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg
  • Stal Stalowa Wola – Stal Mielec
  • Znicz Pruszków – Wisła Puławy
  • Puszcza Niepołomice – Olimpia Zambrów
  • Polonia Bytom – GKS Tychy

Kolejka 22 – 19/20 marca 

  • Energetyk ROW Rybnik – Polonia Bytom
  • GKS Tychy – Puszcza Niepołomice
  • Olimpia Zambrów – Znicz Pruszków
  • Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola
  • Stal Mielec – Raków Częstochowa
  • Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Radomiak Radom – Gryf Wejherowo
  • Nadwiślan Góra – Legionovia Legionowo
  • Okocimski KS Brzesko – Widzew Łódź

Kolejka 23 – 26 marca 

  • Okocimski KS Brzesko – Energetyk ROW Rybnik
  • Widzew Łódź – Nadwiślan Góra
  • Legionovia Legionowo – Radomiak Radom
  • Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Mielec
  • Raków Częstochowa – Wisła Puławy
  • Stal Stalowa Wola – Olimpia Zambrów
  • Znicz Pruszków – GKS Tychy
  • Puszcza Niepołomice – Polonia Bytom

Kolejka 24 – 2/3 kwietnia 

  • Energetyk ROW Rybnik – Puszcza Niepołomice
  • Polonia Bytom – Znicz Pruszków
  • GKS Tychy – Stal Stalowa Wola
  • Olimpia Zambrów – Raków Częstochowa
  • Wisła Puławy – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Stal Mielec – Gryf Wejherowo
  • Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo
  • Radomiak Radom – Widzew Łódź
  • Nadwiślan Góra – Okocimski KS Brzesko

Kolejka 25 – 9/10 kwietnia 

  • Nadwiślan Góra – Energetyk ROW Rybnik
  • Okocimski KS Brzesko – Radomiak Radom
  • Widzew Łódź – Siarka Tarnobrzeg
  • Legionovia Legionowo – Stal Mielec
  • Gryf Wejherowo – Wisła Puławy
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Zambrów
  • Raków Częstochowa – GKS Tychy
  • Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom
  • Znicz Pruszków – Puszcza Niepołomice

Kolejka 26 – 16/17 kwietnia 

  • Energetyk ROW Rybnik – Znicz Pruszków
  • Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola
  • Polonia Bytom – Raków Częstochowa
  • GKS Tychy – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Olimpia Zambrów – Gryf Wejherowo
  • Wisła Puławy – Legionovia Legionowo
  • Stal Mielec – Widzew Łódź
  • Siarka Tarnobrzeg – Okocimski KS Brzesko
  • Radomiak Radom – Nadwiślan Góra

Kolejka 27 – 23/24 kwietnia 

  • Radomiak Radom – Energetyk ROW Rybnik
  • Nadwiślan Góra – Siarka Tarnobrzeg
  • Okocimski KS Brzesko – Stal Mielec
  • Widzew Łódź – Wisła Puławy
  • Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów
  • Gryf Wejherowo – GKS Tychy
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Polonia Bytom
  • Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice
  • Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków

Kolejka 28 – 30 kwietnia/1 maja 

  • Energetyk ROW Rybnik – Stal Stalowa Wola
  • Znicz Pruszków – Raków Częstochowa
  • Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Polonia Bytom – Gryf Wejherowo
  • GKS Tychy – Legionovia Legionowo
  • Olimpia Zambrów – Widzew Łódź
  • Wisła Puławy – Okocimski KS Brzesko
  • Stal Mielec – Nadwiślan Góra
  • Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom

Kolejka 29 – 7/8 maja 

  • Siarka Tarnobrzeg – Energetyk ROW Rybnik
  • Radomiak Radom – Stal Mielec
  • Nadwiślan Góra – Wisła Puławy
  • Okocimski KS Brzesko – Olimpia Zambrów
  • Widzew Łódź – GKS Tychy
  • Legionovia Legionowo – Polonia Bytom
  • Gryf Wejherowo – Puszcza Niepołomice
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Znicz Pruszków
  • Raków Częstochowa – Stal Stalowa Wola

Kolejka 30 – 11 maja 

  • Energetyk ROW Rybnik – Raków Częstochowa
  • Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo
  • Puszcza Niepołomice – Legionovia Legionowo
  • Polonia Bytom – Widzew Łódź
  • GKS Tychy – Okocimski KS Brzesko
  • Olimpia Zambrów – Nadwiślan Góra
  • Wisła Puławy – Radomiak Radom
  • Stal Mielec – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 31 – 14/15 maja 

  • Stal Mielec – Energetyk ROW Rybnik
  • Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy
  • Radomiak Radom – Olimpia Zambrów
  • Nadwiślan Góra – GKS Tychy
  • Okocimski KS Brzesko – Polonia Bytom
  • Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice
  • Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków
  • Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Raków Częstochowa

Kolejka 32 – 21/22 maja

  • Energetyk ROW Rybnik – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Raków Częstochowa – Gryf Wejherowo
  • Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo
  • Znicz Pruszków – Widzew Łódź
  • Puszcza Niepołomice – Okocimski KS Brzesko
  • Polonia Bytom – Nadwiślan Góra
  • GKS Tychy – Radomiak Radom
  • Olimpia Zambrów – Siarka Tarnobrzeg
  • Wisła Puławy – Stal Mielec

Kolejka 33 – 28/29 maja 

  • Wisła Puławy – Energetyk ROW Rybnik
  • Stal Mielec – Olimpia Zambrów
  • Siarka Tarnobrzeg – GKS Tychy
  • Radomiak Radom – Polonia Bytom
  • Nadwiślan Góra – Puszcza Niepołomice
  • Okocimski KS Brzesko – Znicz Pruszków
  • Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola
  • Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa
  • Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 34 – 4/5 czerwca

  • Energetyk ROW Rybnik – Gryf Wejherowo
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Legionovia Legionowo
  • Raków Częstochowa – Widzew Łódź
  • Stal Stalowa Wola – Okocimski KS Brzesko
  • Znicz Pruszków – Nadwiślan Góra
  • Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom
  • Polonia Bytom – Siarka Tarnobrzeg
  • GKS Tychy – Stal Mielec
  • Olimpia Zambrów – Wisła Puławy