Zasady organizacyjne obowiązujące na Stadionie Miejskim w dniu meczów II ligi

W związku z organizacją meczów piłki nożnej w ramach rozgrywek II ligi w sezonie 2015/2016 Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” informuje o zasadach organizacyjnych obowiązujących przy wejściu na obiekt Stadionu Miejskiego.

Sprzedaż biletów na mecze oraz karnetów odbywać się będzie w dniu meczu od strony ul. Wyszyńskiego w wejściu do obiektu zaplecza kuchennego Miejskiego Gimnazjum Nr 1 (na schodach przy wjeździe na parking). Wejście na Stadion Miejski będzie możliwe za okazaniem biletu lub karnetu bramką przy wjeździe do Gimnazjum Miejskiego (po lewej stronie od ulicy Wyszyńskiego). Po wejściu przez bramkę uczestnik idzie w prawo chodnikiem do wejścia na boisko ze sztuczną murawą i w lewo idąc za bramką wychodzi na alejkę do wejścia na Stadion Miejski. Na terenie obiektu sportowego będzie służba informacyjna wskazująca kierunki przejścia uczestnikom imprezy sportowej.

Parking przy ulicy Wyszyńskiego będzie dostępny tylko dla sędziów piłkarskich, delegatów PZPN, oficjalnych gości i zawodników. Dla osób przyjezdnych miejsca parkingowe przewidziane są przy Miejskim Gimnazjum Nr 1. Wejście na teren Stadionu Miejskiego od strony zalewu w dniu meczu będzie zamknięte. Wejście od strony ul. Wyszyńskiego dostępne będzie tylko dla osób uprawnionych.

Bezpieczeństwo na meczach piłkarskich będzie zapewniała profesjonalna firma ochraniarska. Impreza – mecze piłki nożnej mają charakter imprezy masowej i będą monitorowane przez urządzenia nagrywające.

Uczestnicy meczu – kibice mogą korzystać z toalet usytuowanych w szczycie budynku administracyjnego. Dojście do toalet taką samą drogą jak wejście na stadion.

Korty tenisowe w dniu rozgrywania meczu będą czynne do godz. 14:00.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie.

Zarząd ZKS „Olimpia”