W sobotę mecz z GKS Tychy. Zapraszamy kibiców!

Olimpia Zambrów podejmie u siebie GKS Tychy. Będzie to drugie spotkanie zambrowian w II lidze centralnej sezonu 2015/2016. Zapraszamy wszystkich kibiców.

W swoim drugim meczu nowego sezonu II ligi Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością z drużyną GKS Tychy. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 sierpnia o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Wyszyńskiego.

Przypominamy, że w pierwszym meczu zambrowianie zremisowali u siebie z ekipą ROW 1964 Rybnik 1:1. Wówczas jedyną bramkę dla biało-niebieskich zdobył Dominik Lemanek (fotorelacja). Z kolei najbliższy rywal Olimpii swoje pierwsze spotkanie ligowe przegrał u siebie z Wisłą Puławy wynikiem 0:2. Warto zaznaczyć, że mecz ten został rozegrany na nowym obiekcie, który może pomieścić aż 15 tys. kibiców.

Po pierwszej kolejce trudno mówić o sytuacji, czy liderach w lidze. Statystyka przedstawia się następująco: Olimpia Zambrów, remisując pierwsze spotkanie, znalazła się na 6. pozycji w tabeli ligowej. Na swoim koncie ma 1 punkt. Tabelę zamyka natomiast Puszcza Niepołomice (porażka z Siarką Tarnobrzeg 0:3).

Sobotni rywal Olimpii – GKS Tychy to zespół z najwyższej półki, bowiem w ubiegłym sezonie występował w I lidze. Z dorobkiem 28 punktów zajęli w niej jednak odległe, bo 16. miejsce w tabeli. Tyska drużyna zakończyła miniony sezon z sześcioma zwycięstwami, dziesięcioma remisami i osiemnastoma porażkami. Taki wynik zaskutkował spadkiem drużyny z Tychów do II ligi. Warto dodać, że w minionym sezonie najwięcej, bo aż 11, bramek dla ekipy GKS Tychy zdobył Maciej Kowalczyk.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Sławomira Skrzypkowskiego zapraszamy wszystkich na mecz:

Olimpia Zambrów – GKS Tychy
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 8 sierpnia godzina 17.00.

Bilety w cenie 13 złotych będą dostępne w kasie klubu. Prowadzona jest także przedsprzedaż biletów w siedzibie klubu przy ul. Wyszyńskiego 8.

Pozostałe pary drużyn, które rozegrają spotkania w ramach 2. kolejki II ligi:
– ROW 1964 Rybnik – Legionovia Legionowo
– Kotwica Kołobrzeg – Gryf Wejcherowo
– Okocimski KS Brzesko – Błękitni Stargard Szczeciński
– Nadwiślan Góra – Raków Częstochowa
– Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
– Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
– Stal Mielec – Puszcza Niepołomice
– Wisła Puławy – Polonia Bytom

plakat

 

– wykorzystując zawarte na stronie treści, grafiki lub zdjęcia proszę powoływać się na źródło informacji – www.olimpiazambrow.net