W sobotę mecz z Puszczą Niepołomice. Zapraszamy kibiców!

Olimpia Zambrów podejmie u siebie Puszczę Niepołomice. Będzie to czwarte spotkanie zambrowian w II lidze centralnej sezonu 2015/2016. Zapraszamy wszystkich kibiców.

W swoim czwartym meczu nowego sezonu II ligi Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością z drużyną Puszczy Niepołomice. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 sierpnia o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Wyszyńskiego.

Przypominamy, że w pierwszym meczu zambrowianie zremisowali u siebie z ekipą ROW 1964 Rybnik 1:1. W drugim meczu, rozegranym również w Zambrowie, Olimpia przegrała z GKS Tychy 1:2, natomiast w ostatnim spotkaniu na wyjeździe przegrała z Polonią Bytom 2:0.

Z kolei najbliższy rywal Olimpii swoje pierwsze spotkanie ligowe przegrał u siebie z Siarką Tarnobrzeg aż 0:3. W drugim meczu Puszcza przegrała na wyjeździe ze Stalą Mielec 2:1, natomiast w ostatnim meczu zremisowała u siebie z Wisłą Puławy 1:1.

Po trzech kolejkach trudno mówić o sytuacji, czy liderach w lidze. Statystyka przedstawia się następująco: Olimpia Zambrów, po jednym remisie i dwóch porażkach, znalazła się na 16. pozycji w tabeli ligowej. Na swoim koncie ma 1 punkt. Puszcza Niepołomice zamyka natomiast tabelę. Ma co prawda tyle samo punktów co Olimpia, ale legitymuje się gorszym bilansem bramkowym.

Warto dodać, że w minionym sezonie Puszcza Niepołomice również występowała w II lidze. Zajęła wówczas 15. miejsce. Najwięcej bramek dla Puszczy (6) zdobył w minionym sezonie Roman Stepankow.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Sławomira Skrzypkowskiego zapraszamy wszystkich na mecz:

Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 22 sierpnia godzina 17.00.

Bilety w cenie 13 złotych będą dostępne w kasie klubu. Prowadzona jest także przedsprzedaż biletów w siedzibie klubu przy ul. Wyszyńskiego 8.

Pozostałe pary drużyn, które rozegrają spotkania w ramach 4. kolejki II ligi:

  • Okocimski KS Brzesko – Legionovia Legionowo
  • Nadwiślan Góra – Gryf Wejherowo
  • Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński
  • Siarka Tarnobrzeg – Raków Częstochowa
  • Stal Mielec – Stal Stalowa Wola
  • Wisła Puławy – Znicz Pruszków
  • GKS Tychy – Polonia Bytom
  • Kotwica Kołobrzeg – ROW 1964 Rybnikolimpia_puszcza
    – wykorzystując zawarte na stronie treści, grafiki lub zdjęcia proszę powoływać się na źródło informacji – www.olimpiazambrow.net