Remis Olimpii w Wejherowie

W meczu w ramach 9. kolejki II ligi Olimpia Zambrów zremisowała na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 2:2. Druga bramka dla podopiecznych Krzysztofa Zalewskiego padła w ostatniej minucie doliczonego czasu gry!

Piąty ligowy remis zanotował zespół Olimpii Zambrów. Tym razem na wyjeździe z innym beniaminkiem – Gryfem Wejherowo.

Po pierwszej połowie zambrowianie co prawda prowadzili 1:0, jednak w drugiej połowie dali sobie wbić dwie bramki. Autorem obu trafień dla gospodarzy był Krzysztof Wicki. W pierwszej części gry bramkę dla biało-niebieskich trafił natomiast Kamil Zapolnik. Gdy wydawało się, że gospodarze wywalczą w tym meczu cenne 3  punkty, bramkę wyrównującą w ostatniej akcji meczu zdobył Patryk Szymański.

Trzeba jednak przyznać, że punkt wywieziony z Wejherowa jest dla Olimpii dobrym wynikiem biorąc pod uwagę przebieg gry. Biało-niebiescy przez większą część spotkania byli cofnięci na własną połowę, a Gryf raz po raz przeprowadzał groźne akcje. Dobrze jednak sprawowała się defensywa Olimpii, która przerywała zapędy gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. Tym samym zambrowianie zanotowali już piąty remis w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że w przyszłym tygodniu Olimpia w końcu przełamie złą passę meczów bez zwycięstwa na własnym stadionie i pokona Legionovię Legionowo. Patrząc na ligową tabelę trzy punkty są Olimpii bardzo potrzebne, aby wydostać się ze strefy spadkowej.