Mamy nowy Zarząd ZKS Olimpia

Zarząd i członkowie Zambrowskiego Klubu Sportowego Olimpia spotkali się na walnym zebraniu wyborczym, podczas którego podsumowano pierwsze półrocze br. i wybrano skład Zarządu Klubu na kolejne 4 lata. W nowym 7-osobowym Zarządzie zambrowskiej Olimpii znalazło się miejsce dla 4 nowych twarzy.

Dziś, 21 września, w świetlicy ZKS Olimpia odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. W zebraniu udział wzięli członkowie Zarządu i Klubu. Prezes Sławomir Skrzypkowski przypomniał najważniejsze osiągnięcia ostatnich ośmiu miesięcy.

– „Drużyna seniorów po zakończeniu rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2014/2015 zajęła pierwsze miejsce w lidze jednocześnie zapewniła sobie grę w barażach o wejście do II Ligi. Dwumecz barażowy dał awans naszej drużynie do II Ligi centralnej.” – mówił prezes Skrzypkowski.

IMG_0738_wynik

Prezes Skrzypkowski w trakcie sprawozdania podkreślał rolę, jaką dla Zarządu mają wychowankowie.

– „Mocny nacisk ze strony Zarządu jest kładziony na grę w pierwszym zespole własnych wychowanków. Jest to trudne z wielu względów, ale obecny system szkolenia młodzieży w naszym klubie spowoduje, że kadra młodych zawodników powinna być przygotowana do dobrego reprezentowania naszego miasta w rozgrywkach seniorskich.” – zaznaczył Prezes.

W trakcie spotkania głos zabrał Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Witold Dawidowski. Chwalił on zaangażowanie Prezesa, Zarządu oraz zawodników w trakcie ostatnich miesięcy. Poza tym poinformował o zbliżającym się meczu reprezentacji Polski U-19 ze Słowenią.

– „Decyzja nasza była taka, żeby wyróżnić Zambrów w tym czasie, za tą pracę włożoną, by jeden z dwumeczy odbył się w Zambrowie. I taki mecz będzie w dniu 12 października.” – ogłosił Prezes Zarządu Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Witold Dawidowski.

IMG_0744_wynik

Członkowie Klubu uczestniczący w zebraniu przyjęli sprawozdanie zarządu oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej, udzielając Zarządowi absolutorium.

Na spotkaniu obecna była duża liczba rodziców – nowych członków klubu. W związku z zakończeniem czteroletniej kadencji Zarządu Klubu, w czasie wczorajszego zebrania odbyły się wybory nowego Zarządu.

W głosowaniu wzięło udział 31 uprawnionych delegatów. W skład nowego Zarządu klubu weszli: Wojciech Brzozowski (30 głosów), Tadeusz Chojnowski (30 głosów), Zbigniew Jach (23 głosy), Sławomir Skrzypkowski (22 głosy), Kazimierz Lubowicki (21 głosów), Bogdan Lutostański (19 głosów) oraz Karol Iwanowski (18 głosów).

IMG_0757_wynik

Jutro w siedzibie klubu odbędzie się pierwsze posiedzenie nowego Zarządu, podczas którego wybrany zostanie m.in. Prezes.

 

Foto – www.zambrow.org