Dwóch naszych w jedenastce 17. kolejki II ligi!

Dominik Lemanek ponownie trafił do „jedenastki” kolejki II ligi. Oprócz niego w tym zaszczytnym gronie zadebiutował bramkarz zambrowskiego klubu Bartosz Koncki!

W miniony weekend rozegrane zostały mecze 17. kolejki II ligi. Tygodnik „Piłka Nożna” przyjrzał się występom wszystkich piłkarzy i wybrał tych najlepszych, którzy trafili do „jedenastki” kolejki.

Wśród wyróżnionych znalazł się pomocnik Olimpii Zambrów Dominik Lemanek, który w wyjazdowym meczu z wiceliderem Wisłą Puławy strzelił jedną bramkę oraz zaliczył asystę przy golu Kamila Zapolnika. Lemanek był ponadto bardzo aktywny przez pełne 90 minut gry. To już kolejne takie wyróżnienie Dominika w tym sezonie. Oprócz niego w najlepszej jedenastce znalazł się również bramkarz Olimpii Bartosz Koncki. To między innymi dzięki jego postawie ekipa z Zambrowa dowiozła do końca meczu cenne zwycięstwo 1:2 nad wiceliderem – Wisłą Puławy.

– „W jedenastce 17.kolejki mamy najwięcej reprezentantów z Olimpii Zambrów i ROW Rybnik, a wszystko to za sprawą efektownych zwycięstw tych drużyn w meczach wyjazdowych. Pierwsi pokonali wicelidera, Wisłę Puławy 1:2 a Dominik Lemanek był jednym z najlepszych zawodników na placu.” – czytamy na stronie 2ligapolska.pl.

Bartkowi i Dominikowi gratulujemy i życzymy kolejnych dobrych występów w biało-niebieskich barwach.