Podział punktów w Rybniku

W meczu w ramach 18. kolejki II ligi Olimpia Zambrów zremisowała na wyjeździe z ROW Rybnik 1:1. To taki sam wynik jaki padł w meczu tych zespołów na inaugurację ligi w Zambrowie.

W przedostatnim meczu w 2015 roku Olimpia Zambrów na wyjeździe podzieliła się punktami z drużyną ROW 1964 Rybnik.

Po pierwszej połowie Olimpia, po bramce Kamila Zapolnika, prowadziła 1:0, ale na niestety w drugiej części spotkania padła wyrównująca bramka, której strzelcem został Szymon Jary. W drugiej połowie rybniczanie mieli nieco więcej okazji do zdobycia bramki, ale futbolówka na szczęście nie wylądowała w siatce Bartosza Konckiego.

Ostatecznie obie drużyny muszą zadowolić się jednym punktem. Był to już siódmy remis zambrowian w tym sezonie. Przypomnijmy, że na inaugurację obecnego sezonu II ligi taki sam wynik padł w meczu tych drużyn w Zambrowie.

ROW Rybnik wystąpił w składzie: Procek, Janik, Grolik, Nowak (71′ Gładkowski), Mandrysz, Krotofil, Płonka, Muszalik, Jary, Gojny, Jaroszewski (63′ Popiela)

Olimpia wystąpiła w składzie: Koncki, Piłatowski, Dzienis (53′ Buzun), Dziemidowicz, Porębski, Hryszko (85′ Grzybowski), Kuczałek, Mroczkowski, Szymański (68′ Twardowski), Lemanek (89′ Pomorski), Zapolnik

ROW 1964 Rybnik – Olimpia Zambrów 1:1
52′ Jary – 20′ Zapolnik

Żółte kartki: Jary (ROW), Dziemidowicz (Olimpia)

Sędzia: Paweł Kukla (Kraków)

Ostatnie spotkanie w tym roku zambrowianie rozegrają już w najbliższy weekend. Wówczas zmierzą się na wyjeździe z GKS Tychy.