Sukces podopiecznych Rosińskiego w Bielsku Podlaskim

Młodzi piłkarze Olimpii Zambrów zwyciężyli w turnieju Brylant Cup w Bielsku Podlaskim. Podopieczni Kamila Rosińskiego nie przegrali ani jednego meczu i stracili w całym turnieju tylko jedną bramkę.

W minioną sobotę, 21 listopada w Bielsku Podlaskim odbył się turniej Brylant Cup. W turnieju uczestniczyło osiem klubów piłkarskich reprezentowanych przez chłopców z rocznika 2007 i 2008. Wśród nich znaleźli się młodzi zawodnicy Olimpii Zambrów.

20151121_111834_wynik_wynik

Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Wszystkie zespoły rozegrały zatem po siedem spotkań. Najlepiej spisali się chłopcy z Zambrowa, którzy nie przegrali żadnego meczu. Zanotowali 5 zwycięstw i 2 remisy. Dzięki temu zajęli pierwsze miejsce w turnieju. Dodatkowo zawodnik zambrowskiego klubu Michał Dębek został królem strzelców imprezy.

20151121_091300_wynik_wynik

– „Turniej stał na wysokim poziomie czysto piłkarskim. Wielu zawodników, jak na swój młody wiek, potrafiło zaprezentować bardzo wysokie umiejętności. Pokazaliśmy swoją tożsamość i zagraliśmy naprawdę dobry turniej i dobrze się bawiliśmy. Cieszy fakt, że Michał Dębek zdobył króla strzelców turnieju. Zwycięstwo powinno wyzwolić dodatkowe pokłady motywacji, które pozwolą zrozumieć tym młodym chłopcom, że bez ciężkiej i sumiennej pracy na boisku jak i poza nim nie staną się lepszymi graczami.” – mówi trener chłopców Olimpii Zambrów Kamil Rosiński

20151121_153604_000_wynik_wynik

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki wszystkich spotkań rozegranych przez Olimpię Zambrów podczas turnieju Brylant Cup w Bielsku Podlaskim:
:: Olimpia Zambrów – Talent Białystok 1:1, bramka: Michał Dębek
:: Olimpia Zambrów – Puszcza Hajnówka 3:0, bramki: Kacper Dybowski x3
:: Olimpia Zambrów – Jagiellonia Białystok 2:0, bramki: Michał Dębek x2
:: Olimpia Zambrów – Akademia Młodego Piłkarza Białystok 2:0, bramki: Igor Lutostański , Michał Dębek
:: Olimpia Zambrów – Piast Białystok 2:0, bramki: Michał Dębek x2
:: Olimpia Zambrów – AP Brylant Bielsk Podlaski 0:0
:: Olimpia Zambrów – Orzeł Siemiatycze 4:0, bramki: Michał Dębek x3, Kacper Dybowski

20151121_153657_002 - Copy_wynik_wynik

Olimpia wystąpiła w składzie: Patryk Wiśniewski, Oliwier Leszczyński, Wiktor Balik, Jakub Szabłowski, Kacper Orłowski, Igor Lutostański, Michał Dębek, Maciej Dmochowski, Kacper Dybowski, Wiktor Dudaryk, Gracjan Jastrząb, Przemysław Kiempisty i Jakub Jasionek.

Trener zespołu: Kamil Rosiński.