Powalczą w XIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ZKS

Drużyny niezrzeszone z terenu województwa podlaskiego będą grały o Puchar Prezesa ZKS Olimpia w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1.

W nadchodzącą niedzielę (13 grudnia) o godzinie 9:30 w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie rozpocznie się XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezesa ZKS „Olimpia” Zambrów. W turnieju weźmie udział dziesięć zespołów.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, a rywalizacja toczyć się będzie według zasady „każdy z każdym”. Pojedyncze spotkanie trwać będzie 12 minut. Po rozegraniu wszystkich spotkań dwa najwyżej sklasyfikowane zespoły z każdej z grup awansują do fazy pucharowej, gdzie rozstrzygną się losy turnieju.

Zakończenie zmagań i wręczenie nagród zaplanowano na godzinę 16:45. Wówczas każda z drużyn otrzyma pamiątkowy puchar, natomiast wyróżnienia indywidualne trafią do najlepszego bramkarza, strzelca oraz zawodnika turnieju.

Przypomnijmy, że ostatni Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezesa ZKS Olimpia odbył się 13 grudnia ubiegłego roku. Wówczas pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Narew Piątnica, na drugim znalazła się ekipa Elektro Zambrów, a na trzecim – Czyżew.

W imieniu prezesa ZKS „Olimpia” Sławomira Skrzypkowskiego zapraszamy w niedzielę (13 grudnia) wszystkich kibiców do hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

Grupa A:
Elektro Zambrów
Dobroplast Zambrów
Iskra Poryte Jabłoń
Mlekpol Zambrów
Tenisiści Zambrów

Grupa B:
Tarra Team Zambrów
Czyżew Team
Grupa Biznes Polska Wysokie Mazowieckie
Urząd Gminy Rutki
Era Augustów