Drugie miejsce podopiecznych Modzelewskiego w Białymstoku

Drużyna młodzików z rocznika 2004 Olimpii Zambrów, prowadzona przez trenera Jarosława Modzelewskiego, zajęła drugie miejsce na turnieju halowej piłki nożnej U-11 w Białymstoku.

W minioną niedzielę, 13 grudnia w Białymstoku odbył się turniej halowy piłki nożnej, w którym uczestniczyło dziesięć klubów piłkarskich reprezentowanych przez chłopców z rocznika 2004: MOSP I Białystok, MOSP II Białystok, Włókniarz Białystok, Piast Białystok, Pogoń Łapy, MOSiR Bielsk Podlaski, UKS Perlejewo, Gryfik Gródek, Promień Mońki. Wśród uczestników znaleźli się także młodzi zawodnicy Olimpii Zambrów.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w ramach których mecze prowadzone były wg zasady „każdy z każdym”, po 15 minut. Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3 pkt., za remis – 1, a za przegraną – 0. O zajętym przez drużynę miejscu w tabeli decydowała ilość zdobytych punktów, różnica bramek, ilość strzelonych bramek oraz wyniki bezpośrednich pojedynków. Po fazie grupowej rozgrywane były półfinały i mecze o poszczególne miejsca w turnieju. Jako ostatnie rozegrane zostały mecze o III i I miejsce.

W półfinale biało-niebiescy skonfrontowali się z drużyną UKS Perlejewo – zwycięzcą grupy drugiej. W spotkaniu tym zdecydowanie lepsi byli zambrowianie, którzy wygrali ten mecz 4:0. W rozgrywanym drugim spotkaniu półfinałowym gospodarze turnieju MOSP I Białystok pokonał drużynę Promienia Mońki dopiero po serii rzutów karnych 2:1. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2, gospodarze cenną bramkę dającą remis w tym spotkaniu strzelili w ostatnich minutach gry.

W meczu o I miejsce Olimpia Zambrów spotkała się z drużyną MOSP I Białystok. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0.

Wyniki meczów „Młodzików” Olimpii Zambrów:
Rozgrywki grupowe:
Olimpia Zambrów – Piast Białystok 4:0 (bramki dla Olimpii: Szymczuk, Dąbrowski, Zawadzki, Michalak)
Olimpia Zambrów – MOSIR Bielsk Podlaski 1:3 (bramka dla Olimpii: Zienkiewicz)
Olimpia Zambrów – Pogoń Łapy 3:2 (bramki dla Olimpii: Zienkiewicz – 2, Dąbrowski)
Olimpia Zambrów – MOSP I Białystok 0:2

Półfinał:
Olimpia Zambrów – UKS Perlejewo 4:0 (bramki dla Olimpii: Zienkiewicz – 3, Szymczuk)

Mecz o I miejsce:
Olimpia Zambrów – MOSP I Białystok 0:3

Na koniec turnieju wybrano najlepszą piątkę turnieju, w której znalazł się zawodnik Olimpii Zambrów Kacper Zienkiewicz.

20151213_163626

Kadra zespołu rocznika 2004 Olimpii Zambrów: Modzelewski Hubert, Lisicki Kacper, Zawadzki Marcin, Lisicki Wiktor, Szymczuk Miłosz, Zienkiewicz Kacper, Wojsz Patryk, Dąbrowski Sebastian, Ołdakowski Bartosz, Michalak Aron.

Trener zespołu: Jarosław Modzelewski.