Podziękowania dla sponsorów za współpracę w 2015 roku

Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” składa serdeczne podziękowania przedsiębiorcom, instytucjom oraz ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i rzeczowe działalności klubu w roku 2015.

Chcielibyśmy podziękować sponsorom naszego klubu, bez których ciężko byłoby nam funkcjonować w rozgrywkach II ligi. Cieszymy się, że jesteście z nami i wspieracie klub w naszej działalności.

Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm, ich pozycji rynkowej oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców Zambrowa.

Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi, wymaga znacznych nakładów finansowych i właśnie dzięki Państwu nasz klub może przyczynić się do realizacji ich sportowych celów, ale również, a może przede wszystkim, do odpowiedniego zagospodarowania czasu wolnego i właściwych postaw społecznych.

Zapraszamy wszystkich dotychczasowych sponsorów jak i nowych do współpracy w nadchodzącym roku 2016. W tym roku udało się już pozyskać kilku nowych sponsorów na bieżący sezon. Loga każdego z nich znajdują się w prawym panelu naszej strony internetowej.