W sobotę sparing ze Zniczem Biała Piska

W sobotnie południe, 23 stycznia Olimpia Zambrów w drugim sparingu w okresie przygotowawczym skonfrontuje się z trzecioligowym Zniczem Biała Piska. Gra kontrolna na sztucznym boisku w Zambrowie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Znicz Biała Piska to siódmy zespół III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Zespół z Białej Piskiej po dziewiętnastu spotkaniach ma na koncie 33 punkty, które zdobyli dzięki dziewięciu zwycięstwom, sześciu remisom i czterem porażkom. Najbliższy rywal zambrowian legitymuje się korzystnym bilansem bramkowym 34:20.

Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu Olimpia Zambrów wygrała w Zambrowie z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki 1:0. Wówczas jedyną bramkę w meczu zdobył w 36. minucie Wojciech Dziemidowicz.

Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska
Stadion Miejski w Zambrowie (boczne boisko), 23 stycznia 2016, godzina 12:00

Warto dodać, że tego samego dnia w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2003 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. Udział w turnieju potwierdziło 8 klubów piłkarskich z naszego regionu: Tur Bielsk Podlaski, ŁKS Łomża, Korona Ostrołęka, KKS Orzeł Bobola Siemiatycze, Piast Białystok, MOSP Jagiellonia Białystok, UKS Złota Ostrołęka i Olimpia Zambrów. Sobotnie rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9.30 i potrwają do godz. 16.30. Wstęp na trybuny wolny!