Unikatowe proporczyki Olimpii już w sprzedaży!

Wszystkich sympatyków, piłkarzy, działaczy i kolekcjonerów klubowych pamiątek – zapraszamy do zakupu cegiełki na rzecz klubu. Mowa o unikatowych proporczykach.

Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” informuje kibiców i sympatyków naszego Klubu, że w sklepie sportowym K-Mar, ul. Świętokrzyska 6 (dawna kawiarnia „Miła”) oraz w siedzibie Klubu przy ul. Wyszyńskiego 8, są do kupienia unikatowe proporczyki klubowe:
– duże proporczyki okolicznościowe z logo wszystkich klubów występujących w II lidze sezonu 2015/2016
– mniejsze proporczyki klubowe ZKS „Olimpia”

Wygląd dużych proporczyków:

duzy1

duzy2

Wygląd małych proporczyków:

maly1

maly2

Za kilka dni będą w sprzedaży nowe atrakcyjne szaliki klubowe!

Szanowni kibice i sympatycy ZKS „Olimpia”
Kupując proporczyk klubowy oraz szalik kibica przyczynisz się do wsparcia finansowego oraz współtworzenia nowej karty w historii piłki nożnej w klubie ZKS „Olimpia”. Mamy nadzieję, że nabycie gadżetów kibicowskich zaowocuje osiągnięciem wspólnego sukcesu sportowego.

Zarząd ZKS „Olimpia”


 

Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” informuje, że Zarząd Klubu podjął uchwałę w sprawie zastrzeżenia loga i nazwy Klubu. Zarząd upoważnił Prezesa do złożenia wniosku w/w sprawie za pośrednictwem kancelarii prawnej. Do chwili formalnego i prawnego zastrzeżenia prosimy o nie rozpowszechnianie loga i nazwy Klubu do celów komercyjnych i marketingowych bez zgody władz Klubu.