Jutro sparing z ŁKS Łomża

Olimpia Zambrów podejmie ŁKS Łomża. Będzie to siódme spotkanie sparingowe przed wznowieniem rundy wiosennej, rozegrane na boisku bocznym w Zambrowie. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Jutro, 13 lutego na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią Olimpia Zambrów podejmie w sparingu występujący w III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej ŁKS Łomża. Początek gry kontrolnej o godz. 12.00.

Najbliższy rywal biało-niebieskich plasuje się obecnie na szóstym miejscu w tabeli III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej. Do lidera – Olimpii Elbląg – traci aż 13 punktów.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Sławomira Skrzypkowskiego zapraszamy wszystkich kibiców na jutrzejszy mecz sparingowy. Wstęp wolny.

Do tej pory w ramach przygotować przed rundą wiosenną zambrowska Olimpia rozegrała sześć sparingów. W minioną środę zambrowski klub przegrał w Miętnem z Pogonią Siedlce 3:0. W sobotę z kolei zambrowianie przegrali w Legionowie z miejscową Legionovią 2:1. Wcześniej natomiast podopieczni Piotra Zajączkowskiego zanotowali trzy zwycięstwa (z Wigrami Suwałki, Zniczem Biała Piska i MKS Ełk) oraz jeden remis (z Pelikanem Niechanowo).