Skrót meczu oraz zapis konferencji prasowej po meczu ze Zniczem

Zapraszamy do obejrzenia skrótu video oraz materiału z konferencji prasowej po sobotnim meczu 22. kolejki II ligi, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się ze Zniczem Pruszków. Materiał – www.zambrow.org.

– „Uważam, że do 20. minuty kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń, graliśmy niezłe spotkanie. Praktycznie przejście za połowę boiska zakończyło się bramką. W przerwie na pewno byliśmy mocno zmobilizowani, umotywowani, żeby wyjść zdecydowanie wyżej. Zdawaliśmy sobie sprawę, jakim przeciwnikiem jest Znicz, że bardzo dobrze gra z kontry i trzecia bramka była tego przykładem, gdzie my rozgrywaliśmy akcję na połowie przeciwnika, na 25 metrze poszła strata i było 3:0.” – mówił podczas konferencji prasowej trener Olimpii Piotr Zajączkowski. – „Uważam, że drużyna Znicza jest w stanie wywalczyć awans bezpośrednio, już nie mówię o barażach. To samo powiedziałem na odprawie przedmeczowej. Widać, że to jest zespół budowany przez tego trenera od dłuższego czasu, posiada dużo młodych zawodników i to w dniu dzisiejszym pokazali na boisku.” – dodał.

– „Zagraliśmy, wydaje mi się, jeden z lepszych meczy, nawet nie w tej rundzie, a w tym roku. Mecz na pewno nam się ułożył. Strzeliliśmy bramkę na początku drugiej połowy. Od razu w pierwszej akcji podwyższyliśmy wynik na 2:0 i potem skupiliśmy się na tym, żeby po odbiorze piłki szybko przedostawać się w strefę obrony przeciwnika, grać z kontrataku. Stworzyliśmy w drugiej połowie bardzo dużo sytuacji, z czego jeszcze dwie wykorzystaliśmy. Ja bym sobie życzył, żeby zespół zawsze tak grał, tak reagował. Przyjechaliśmy tutaj powalczyć o 3 punkty, udało się te 3 punkty zdobyć. Ja wierzę, że po tej dzisiejszej grze będziemy tym zespołem, który włączy się w tę walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.” – mówił z kolei selekcjoner Znicza Dariusz Banasik.