Tunkiewicz i Koncki w „jedenastkach” 23. kolejki

Robert Tunkiewicz trafił do „jedenastek” kolejki II ligi tygodnika Piłka Nożna oraz portalu 2ligapolska.pl. W jednej z nich znalazł się także bramkarz zambrowskiego klubu Bartosz Koncki.

W miniony weekend rozegrane zostały mecze 23. kolejki II ligi. Tygodnik „Piłka Nożna” oraz portal 2ligapolska.pl przyjrzeli się występom wszystkich piłkarzy i wybrali tych najlepszych, którzy trafili do ich „jedenastek” kolejki.

W obu zestawieniach wyróżniony został zawodnik Olimpii Robert Tunkiewicz, który w ostatnim meczu ze „Stalówką” zdobył jedyną bramkę, dającą biało-niebieskim 3 punkty.

– „Olimpia Zambrów zanotowała bezcenne zwycięstwo w Stalowej Woli. Autorem zwycięskiej bramki był doskonale znany na Podkarpaciu Robert Tunkiewicz.” – czytamy na stronach tygodnika „Piłka Nożna”.

– „Bohater Olimpii wrócił na Podkarpacie by zdobyć zwycięskiego gola dla swojej drużyny. Były gracz Siarki, doskonale zachował się przy zdobytej bramce, kiedy to dostał piłkę w polu karnym i przytomnie przerzucił sobie ją nad jednym z obrońców aby później wpakować ją do siatki.” – napisał z kolei portal 2ligapolska.pl

Dziennikarze „Piłki Nożnej” dodatkowo wyróżnili także bramkarza Olimpii Zambrów Bartosza Konckiego, który niejednokrotnie ratował nasz zespół przed utratą bramki. To już kolejne takie wyróżnienie tego zawodnika w tym sezonie.