Przyjdź na mecz z Nadwiślanem! Walczymy o utrzymanie! Bilety już za 5 zł!

W środę, 11 maja o godzinie 17:00 Olimpia Zambrów rozegra kolejny mecz w II-ligowych rozgrywkach. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie niżej notowany Nadwiślan Góra. Ostatnie wyniki naszej drużyny nie są zbyt rewelacyjne, przez co nasz klub znajduje się już tylko 2 punkty nad strefą spadkową. W końcówce sezonu czekają nas ponadto bardzo ciężkie mecze. Dlatego apelujemy do wszystkich kibiców o przyjście na stadion! Bilety ta najbliższe spotkanie wyjątkowo po 5 zł!

Podobnie jak w innych meczach, także i w tym z Nadwiślanem piłkarze Olimpii liczą na wsparcie swoich kibiców – nieustanny, żywiołowy doping przez cały mecz, który pomoże im w walce o zwycięstwo. W tym dniu na Stadionie Miejskim w Zambrowie nie może zabraknąć żadnego kibica Olimpii! Kup bilet, przyjdź i pomóż zapełnić stadion do ostatniego miejsca!

Będzie to jeden z ważniejszych meczów w tym sezonie. Każda osoba nazywająca się kibicem Olimpii powinna zjawić się w środę na Stadionie Miejskim, stworzyć niezapomnianą atmosferę, by tego dnia około godziny 18:45 mieć czyste sumienie, że zrobiło się wszystko, żeby Olimpia utrzymała się w II lidze.

Proponujemy naszym fanom bilety w bardzo atrakcyjnej cenie. To spotkanie będzie można obejrzeć już za 5 złotych! Zapraszamy!