Tragiczna śmierć młodego piłkarza Olimpii

Karol Piwoński, występujący w strukturach młodzieżowych Olimpii Zambrów, nie żyje. Młody piłkarz zginął potrącony przez samochód w Budziszewie. Rodzinie i bliskim chłopca przekazujemy wyrazy współczucia.

Karol Piwoński urodził się w Ostrowi Mazowieckiej w 2006 roku. Do naszego klubu trafił w 2015 roku z GKS Andrzejewo. Reprezentował nasz klub w wielu turniejach różnego szczebla. Uczestniczył w międzynarodowych turniejach piłkarskich WROCŁAW TROPHY, czy TOP CUP. Zawodnik obdarzony bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Zawsze nieustępliwy w grze defensywnej. Dobrze grający w obronie. Szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie zambrowskiego zespołu. W sezonie 2014/2015 występował w drużynie żaków (trener Kamil Rosiński). Od sezonu 2015/2016 był zawodnikiem orlików (trener Paweł Olszewski).

Karol zginął w poniedziałek, 9 maja 2016 roku w swojej rodzinnej miejscowości Budziszewo (gm. Andrzejewo) potrącony przez samochód. Śmierć Karola jest dla naszej piłkarskiej rodziny ciosem. Nie ma słów, by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili czujemy.

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Karola w imieniu prezesa, dyrektora, Zarządu, trenerów, zawodników, rodziców oraz wszystkich kibiców ZKS Olimpia Zambrów rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.

Kilka słów trenera:
To jeden z najciekawszych zawodników, którzy pojawili się w klubie przez ostatnie kilka lat. Zawodnik bardzo silny, skuteczny i waleczny. Zawsze grał do końca i nigdy nie odpuszczał. Kochał piłkę nożną i gra sprawiała mu przyjemność. To bardzo duży cios dla naszej młodzieżowej piłki. Nie możemy uwierzyć, że nie ma go wśród nas. Karol pozostanie zawsze w naszej pamięci.

DSC_0881