Zapraszamy dzieci na otwarty trening z ZKS Olimpia!

W przyszłym tygodniu młodzi fani piłki nożnej będą mieli okazję trenować po okiem piłkarzy i wykwalifikowanych trenerów ZKS Olimpia podczas otwartych zajęć. Nasz klub prowadzi także nabór do grup młodzieżowych.

3 czerwca Urząd Miasta organizuje otwarte treningi z wykwalifikowanymi trenerami i piłkarzami II-ligowego Zambrowskiego Klubu Sportowego Olimpia. Treningi, które odbędą się na płycie Stadionu Miejskiego przy ul. Wyszyńskiego, skierowane są do wszystkich dzieci (dziewcząt i chłopców) uczęszczających do zerówek oraz klas I-III szkół podstawowych.

Harmonogram treningów z ZKS Olimpia:
:: 11.00 – 12.00 – zajęcia dla zerówek
:: 12.30 – 13.30 – zajęcia dla klas I-III szkół podstawowych

Celem zaplanowanych zajęć jest rozbudzanie w dzieciach pasji do piłki nożnej i rozwijanie jej pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy poza nauczaniem gry w futbol chcą również kształtować u swoich podopiecznych cechy związane z odpowiednimi postawami.

Jednocześnie informujemy, że Zambrowski Klub Sportowy Olimpia prowadzi nabór uzupełniający do szkółki piłkarskiej chłopców urodzonych w latach 2005-2011. Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się osobiście w obecności opiekuna prawnego do biura Klubu lub trenerów prowadzących. Poniżej podajemy kontakt do każdego z nich:
:: rocznik 2005 i 2006 – Paweł Olszewski, tel. 696 120 637
:: rocznik 2007 i 2008 – Kamil Rosiński, tel. 660 771 638

Uwaga! W tym roku ZKS Olimpia rozpoczyna także nabór do nowej grupy młodzieżowej. Oferta skierowana jest do chłopców urodzonych w latach 2009-2011. Zajęcia w nowo tworzonej grupie będzie prowadził Mateusz Konopka (zapisy pod numerem tel. 505 999 847).

Wszystkie prowadzone w klubie treningi są bezpłatne!

Warto dodać, że grupy młodzieżowe trenujące w ZKS Olimpia biorą udział w cyklicznych rozgrywkach ligowych oraz turniejach ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Często sukcesy młodych zawodników Olimpii opisywane są na naszej stronie.