W sobotę Olimpia zagra w I rundzie Pucharu Polski. Zapraszamy kibiców!

Już w najbliższą sobotę (23 lipca) o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Zambrowie rozegrane zostanie spotkanie 1/32 Pucharu Polski pomiędzy Olimpią Zambrów a GKS Tychy. Zapraszamy wszystkich kibiców!

W pierwszej rundzie Pucharu Polski naszej drużynie przyjdzie się mierzyć z nie byle jaką ekipą, bo z GKS Tychy. Drużyna ta w sezonie 2015/2016, podobnie jak Olimpia, wystepowała w rozgrywkach II ligi centralnej. Zajęła w niej trzecie miejsce i tym samym wywalczyła bezpośredni awans do I ligi. Wystarczy tylko nadmienić, że w kadrze najbliższego rywala biało-niebieskich są tak doświadczeni zawodnicy jak Seweryn Gancarczyk, Tomasz Górkiewicz, Marcin Radzewicz, czy Mariusz Zganiacz, którzy mają na swoim koncie wiele występów w piłkarskiej Ekstraklasie.

W minionym sezonie, w ramach rywalizacji ligowej, Olimpia przegrała obie konfrontacje z GKS Tychy. Najpierw biało-niebiescy ulegli u siebie 2:1, a w rundzie wiosennej na boisku rywala przegrali 3:2.

Z pewnością w najbliższą sobotę w Zambrowie zobaczymy zespoły w pełni zdeterminowane do osiągnięcia korzystnego rezultatu. Dlatego pomoc ze strony kibiców naszej drużynie na pewno się przyda. Już teraz zapraszamy wszystkich zambrowian na to ciekawie zapowiadające się widowisko.

Bilety będą do nabycia w kasie klubu. Prowadzona będzie także przedsprzedaż biletów w siedzibie klubu przy ul. Wyszyńskiego 8. Wejściówki kosztować będą:
bilet normalny – 10 złotych
bilet dla emerytów i rencistów – 5 złotych

Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie!

plakat