Dziś losowanie 1/16 finału Pucharu Polski (transmisja online)

Już dziś (poniedziałek, 25 lipca) na stadionie PGE Narodowym odbędzie się uroczyste losowanie drabinki Pucharu Polski w sezonie 2016/17, która nakreśli zestaw par w 1/16, 1/8 i 1/4 finału tych prestiżowych rozgrywek. Jedną z ekip biorących udział w losowaniu będzie zambrowska Olimpia. Początek uroczystości o godz. 13:00.

Przypomnijmy, że w I rundzie Pucharu Polski Olimpia Zambrów pokonała na własnym obiekcie pierwszoligowy GKS Tychy 2:1. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli w tym spotkaniu Sebastian Szerszeń i Bartosz Biel. Jedynego gola dla tyszan zdobył Mateusz Mączyński. Tym samym zambrowska drużyna awansowała do 1/16 tych rozgrywek, gdzie do walki włączone już będą kluby z Ekstraklasy.

Pucharu Polski broni w tym sezonie Legia Warszawa, która w wielkim finale na PGE Narodowym pokonała 2 maja 2016 roku zespół Lecha Poznań 1:0. Jedyną bramkę w tamtym spotkaniu zdobył w 69. minucie Aleksandar Prijović.

Bezpośrednią transmisję z dzisiejszego losowania drabinki Pucharu Polski 2016/17 będzie można obejrzeć wyłącznie w kanale Łączy Nas Piłka. Bezpośredni odnośnik do materiału znajdziecie poniżej. Początek o godz. 13:00.