W piątek mecz z Gryfem Wejherowo. Zapraszamy kibiców!

Olimpia Zambrów podejmie u siebie Gryf Wejherowo. Będzie to drugie spotkanie zambrowian w II lidze centralnej sezonu 2016/2017. Zapraszamy wszystkich kibiców.

W swoim drugim meczu nowego sezonu II ligi Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością z drużyną Gryfa Wejherowo. Mecz odbędzie się w najbliższy piątek, 5 sierpnia o godzinie 17.30 na Stadionie Miejskim przy ul. Wyszyńskiego.

Przypominamy, że w pierwszym meczu zambrowianie przegrali na wyjeździe z ekipą GKS Bełchatów 2:0. Z kolei najbliższy rywal Olimpii swoje pierwsze spotkanie ligowe wygrał u siebie z Błękitnymi Stargard Szczeciński wynikiem 2:1.

Po pierwszej kolejce trudno mówić o sytuacji czy liderach w lidze. Statystyka przedstawia się następująco: Olimpia Zambrów, przegrywając pierwsze spotkanie, znajduje się na 14. pozycji w tabeli ligowej. Z kolei Gryf Wejherowo, dzięki zwycięstwu nad Błękitnymi znajduje się obecnie na 3. miejscu.

Piątkowy rywal Olimpii – Gryf Wejherowo miniony sezon nie może uznać za udany. Z dorobkiem zaledwie 33 punktów zespół ten zajął przedostatnie miejsce w tabeli II ligi. Zespół z Wejherowa nie spadł do niższej klasy rozgrywkowej jedynie dlatego, że drużyna Zawiszy Bydgoszcz nie złożyła wniosku o licencję na grę w II lidze.

W imieniu władz klubu zapraszamy wszystkich na mecz:

Olimpia Zambrów – Gryf Wejherowo
Stadion Miejski w Zambrowie,
piątek, 5 sierpnia godzina 17.30.

Bilety będą do nabycia w kasie klubu. Prowadzona będzie także przedsprzedaż biletów w siedzibie klubu przy ul. Wyszyńskiego 8. Wejściówki kosztować będą:
bilet normalny – 10 złotych
bilet dla emerytów i rencistów – 5 złotych

Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie!

Pozostałe pary drużyn, które rozegrają spotkania w ramach 2. kolejki II ligi:

  • Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom
  • Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg
  • Rozwój Katowice – ROW 1964 Rybnik
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Legionovia Legionowo
  • Kotwica Kołobrzeg – GKS Bełchatów
  • Raków Częstochowa – Warta Poznań
  • Polonia Bytom – Olimpia Elbląg
  • Odra Opole – Polonia Warszawa

plakat_gryf