Olimpia udaje się do Stalowej Woli

W dziesiątej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi Olimpia Zambrów zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Początek spotkania 24 września o godzinie 16:00 na Stadionie MOSiR w Stalowej Woli.

Już jutro (sobota, 24 września) Olimpia zagra drugi z rzędu mecz wyjazdowy. Po zeszłotygodniowym bezbramkowym remisie w Stargardzie z Błękitnymi, tym razem naszej drużynie przyjdzie zagrać ze Stalą w oddalonej o 330 km Stalowej Woli.

Co ciekawe, w sezonach 2015/2016 i 2013/2014 Olimpia mierzyła się ze „Stalówką” czterokrotnie i miała w tych meczach zdecydowanie lepszy bilans. W minionym sezonie na własnym stadionie zambrowianie ze Stalą bezbramkowo zremisowali, a w meczu na wyjeździe pokonali rywala 1:0 po bramce Roberta Tunkiewicza. Z kolei dwa lata wcześniej w dwóch meczach padły identyczne wyniki, z tą jednak różnicą, że Olimpia najpierw wygrała u siebie 1:0 po bramce Przemka Jastrzębskiego, a w rundzie wiosennej bezbramkowo zremisowała w spotkaniu rozegranym na stadionie w Stalowej Woli.

Arbitrem głównym sobotniego spotkania Stal Stalowa Wola – Olimpia Zambrów będzie Marcin Bielawski z Katowic. W ubiegłym sezonie arbiter ten sędziował jeden mecz z udziałem naszej drużyny (Puszcza Niepołomice – Olimpia Zambrów 2:1) oraz jeden w sezonie 2013/2014 (Znicz Pruszków – Olimpia Zambrów 3:3).