Z Kotwicą o kolejne ważne punkty

Olimpia Zambrów podejmie u siebie Kotwicę Kołobrzeg. Będzie to jedenaste spotkanie zambrowian w II lidze centralnej sezonu 2016/2017. Zapraszamy wszystkich kibiców.

W 11. kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi nasza drużyna zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 1 października o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Zambrowie.

W rozgrywkach II ligi centralnej oba zespoły grały ze sobą dwukrotnie w minionym sezonie. W Kołobrzegu padł wówczas bezbramkowy remis, a w Zambrowie lepsza była ekipa z Pomorza, która pokonała Olimpię 3:1.

Po 10 seriach gier ekipa z Kołobrzegu spisuje się przeciętnie. Podopieczni Piotra Tworka zgromadzili na swoim koncie 12 punktów, co plasuje ich na 10. miejscu w tabeli. Na ten bilans ekipy z Pomorza składają się 3 wygrane spotkania, 3 remisy i 4 porażki. Olimpia znajduje się co prawda znacznie niżej, bo na 17. miejscu, ale traci do Kotwicy zaledwie 3 punkty. To pokazuje, jak ciasno jest w środkowej i dolnej strefie tabeli.

Sędzią głównym meczu Olimpia – Kotwica będzie Łukasz Karski ze Słupska. Jak dotychczas arbiter ten nie sędziował żadnego meczu z udziałem zarówno Olimpii, jak i Kotwicy.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:

Olimpia Zambrów – Kotwica Kołobrzeg
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 1 października godzina 16:00.

Bilety będą do nabycia w kasie klubu. Prowadzona będzie także przedsprzedaż biletów w siedzibie klubu przy ul. Wyszyńskiego 8. Wejściówki kosztować będą:
– bilet normalny – 10 złotych
– bilet dla emerytów i rencistów – 5 złotych

plakat