W sobotę mecz z Polonią Bytom

Olimpia Zambrów podejmie u siebie Polonię Bytom. Będzie to trzynaste spotkanie zambrowian w II lidze centralnej sezonu 2016/2017. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Polonia Bytom w kolejkach od 8 do 11 miała fatalny okres, bowiem nie zdobyła w nich ani jednego punktu. Spowodowało to zmianę na stanowisku pierwszego trenera. Ireneusza Kościelniaka zastąpił 49-letni Andrzej Orzeszek, który udanie zadebiutował w ostatniej kolejce przeciwko Błękitnym Stargard Szczeciński. Polonia pokonała u siebie drużynę z Pomorza 2:0. Aktualnie bytomianie, z 12 punktami na koncie, plasują się na 12. pozycji w tabeli.

Z kolei Olimpia, która w tabeli znajduje się oczko wyżej niż Polonia, pod wodzą nowego szkoleniowca Piotra Rzepki spisuje się całkiem nieźle. W sześciu ostatnich meczach zambrowianie przegrali tylko raz ze Stalą Stalowa Wola, w dodatku grając przez cały mecz w dziesiątkę. Oprócz tego zanotowała z Rzepką na ławce trzy remisy i dwa zwycięstwa.

W ubiegłym sezonie Olimpia mierzyła się z Polonią dwukrotnie. W Bytomiu przegrała 2:0, a w Zambrowie wygrała 1:0.

Arbitrem głównym spotkania Olimpia Zambrów – Polonia Bytom będzie Paweł Kukla z Krakowa. Arbiter ten sędziował już mecz w tym sezonie z udziałem Polonii. Było to spotkanie 8. kolejki rozegrane w Bytomiu. W spotkaniu tym Polonia wysoko przegrała u siebie z Siarką Tarnobrzeg 0:3. W poprzednim sezonie natomiast sędziował on jedno spotkanie Olimpii. Był to wyjazdowy mecz z ROW-em 1964 Rybnik zremisowany 1:1.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:
Olimpia Zambrów – Polonia Bytom
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 15 października, godzina 15:00.

Bilety będą do nabycia w kasie klubu. Prowadzona będzie także przedsprzedaż biletów w siedzibie klubu przy ul. Wyszyńskiego 8. Wejściówki kosztować będą:
– bilet normalny – 10 złotych
– bilet dla emerytów i rencistów – 5 złotych