Czterech naszych w „jedenastce” 14. kolejki II ligi

Bartosz Biel, Sebastian Szerszeń, Artur Bogusz i Michał Kuczałek – ci zawodnicy naszego klubu trafili do „jedenastki” kolejki II ligi tygodnika Piłka Nożna.

W miniony weekend rozegrane zostały mecze 14. kolejki II ligi. Tygodnik „Piłka Nożna” przyjrzał się występom wszystkich piłkarzy i wybrał tych najlepszych, którzy trafili do ich „jedenastki” kolejki.

Z zadowoleniem informujemy, że prestiżowy tygodnik wyróżnił aż czterech naszych zawodników. W najlepszej „jedenastce” znaleźli się wszyscy trzej strzelcy bramek w meczu z liderem Odrą Opole – Bartosz Biel, Sebastian Szerszeń i Artur Bogusz. Dodatkowo w zestawieniu znalazł się wychowanek Olimpii Michał Kuczałek.

– „Pełną pulę podczas tej rundy zgarnęła Olimpia Zambrów, która pokonała na wyjeździe Odrę Opole (3:0). Na wyróżnienia w takim przypadku zapracowali sobie Bogusz, Kuczałek, Biel i Szerszeń.” – czytamy na stronach tygodnika Piłka Nożna.

Gratulujemy naszym graczom i liczymy ma kolejne tego typu indywidualne wyróżnienia!