„Bezpieczny stadion”. Wyróżnienia dla Olimpii

Nasz klub został wyróżniony podczas Konferencji Polskiego Związku Piłki Nożnej „Bezpieczny stadion”, która odbyła się w Kielcach.

Blisko 400 przedstawicieli świata sportu, klubów piłkarskich i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo imprez sportowych wzięło udział w szesnastej Konferencji Polskiego Związku Piłki Nożnej „Bezpieczny stadion”, która odbyła się 25 października 2016 roku w Targach Kielce.

Tradycyjnie „Bezpieczny stadion” został zakończony Galą Fair Play. Prestiżowe nagrody i podziękowania za pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich, wzorową organizację imprez oraz współpracę z kibicami wręczał m.in. Zbigniew Boniek – Prezes PZPN, nadinsp. Jarosław Szymczyk – Komendant Główny Policji oraz Janusz Basałaj – Dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu PZPN.

Miło nam poinformować, że wyróżnienia otrzymała także Olimpia. Zambrowski klub otrzymał puchar za funkcjonowanie stadionowego systemu stewardingu podczas meczów piłkarskich w sezonie 2015/2016. Takie same wyróżnienia od PZPN otrzymały także kluby: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Jagiellonia Białystok, Piast Gliwice, Wisła Kraków, Wigry Suwałki, Arka Gdynia, Miedź Legnica, Wisła Puławy, GKS Tychy i Legionovia Legionowo.

Indywidualną nagrodę „za wzorowe podejście do wykonywanych obowiązków” otrzymał natomiast spiker domowych spotkań ZKS-u rozgrywanych na stadionie miejskim w Zambrowie Bogdan Krassowski. W sumie tego typu statuetki otrzymało zaledwie 11 spikerów w Polsce.

img_9122_wynik_wynik

img_9113_wynik_wynik

– „Jest mi bardzo miło, że zostałem wyróżniony jako jeden z jedenastu najlepszych spikerów w Polsce. Byłem, jestem i będę zawsze za Olimpią.” – mówi spiker Olimpii Bogdan Krassowski.

Warto dodać, że podczas konferencji odbył się także panel polityczno-strategiczny dotyczący organizacji i bezpieczeństwa meczów piłkarskich. Moderatorem dyskusji był znany dziennikarz Roman Kołtoń.

img_9334_wynik_wynik