Olimpia najlepsza w turnieju Gool Cup w Ostrowi Mazowieckiej

Młodzi piłkarze Olimpii Zambrów zwyciężyli w mikołajkowym turnieju w Ostrowi Mazowieckiej. Podopieczni Kamila Rosińskiego nie przegrali ani jednego meczu i … nie stracili ani jednej bramki!

W minioną sobotę, 10 grudnia w Ostrowi Mazowieckiej odbył się halowy turniej piłki nożnej z okazji mikołajek. W imprezie uczestniczyło osiem klubów piłkarskich reprezentowanych przez chłopców z rocznika 2007 i 2008. Wśród nich znaleźli się młodzi zawodnicy Olimpii Zambrów.

Wszystkie drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Olimpia Zambrów w grupie zagrała z: APN Ostrołęka, Krupnik Kadzidło, UKS AP Ostrów Mazowiecka. W fazie grupowej zespół zambrowskiej Olimpii nie przegrały żadnego spotkania. Tym samym ekipa z Zambrowa znalazła się w półfinale, gdzie wygrała mecz z AMP GOOL Ostrów Mazowiecka. Tym samym Olimpia znalazła się w finale rozgrywek. W decydującym meczu zambrowianie pokonali APN Ostrołęka 2:0.

Wyniki Olimpii w fazie grupowej:

  • Olimpia Zambrów –APN Ostrołęka 0:0
  • Olimpia Zambrów –UKS AP Ostrów Mazowiecka 2:0 (bramki: Igor Lutostański x2)
  • Olimpia Zambrów – Krupnik Kadzidło 4:0 (bramki: Alan Iwanowski x2,Wiktor Balik, Beniamin Bączyk)
    Półfinał:

  • Olimpia Zambrów – AMP GOOL Ostrów Mazowiecka 1:0 (bramka: Michał Dębek)

Finał:

  • Olimpia Zambrów – APN Ostrołęka 2:0 (bramki: Michał Dębek,Igor Lutostański)

Najlepszym bramkarzem imprezy został zawodnik naszego klubu Patryk Wiśniewski, który zachował czyste konto podczas całego turnieju.

Olimpia wystąpiła w składzie: Patryk Wiśniewski, Oliwier Leszczyński, Wiktor Balik, Przemysław Kiempisty, Maciej Dmochowski, Miłosz Święcki, Michał Dębek, Alan Iwanowski, Igor Lutostański, Gracjan Jastrząb, Kacper Dybowski, Kacper Jasionek, Beniamin Bączyk.

Trener drużyny Olimpii: Kamil Rosiński