Pierwszy sparing Olimpii już w sobotę o godz. 12:00

W najbliższą sobotę, 14 stycznia Olimpia Zambrów rozegra pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej II ligi. W Zambrowie przeciwnikiem „biało-niebieskich” będzie czwartoligowa Mławianka Mława. Początek sparingu o godzinie 12:00.

Mławianka Mława po dziewiętnastu kolejkach plasują się na 9. miejscu w tabeli IV ligi północnej grupy mazowieckiej. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka wygrali osiem spotkań, zanotowali pięć remisów oraz ponieśli sześć porażek. Zespół z Mławy legitymuje się bilansem bramkowym 24:27. Konfrontacja z Olimpią Zambrów będzie dla drużyny Mławy pierwszą grą kontrolną w 2017 roku.

Warto dodać, że w sobotnim spotkaniu powinni wystąpić zawodnicy testowani obecnie przez Olimpię. Jest pięciu nowych graczy: 23-letni Michał Kołodziejski z III-ligowego Świtu Skolwin Szczecin, 20-letni Hubert Krawczun z drugiego zespołu Miedzi Legnica, 19-letni Kacper Duduś rezerw Górnika Łęczna, 18-letni Mikołaj Gabor z juniorów Arki Gdynia oraz 17-letni Dawid Ożarowski z juniorów Olimpii Zambrów.

Olimpia Zambrów – Mławianka Mława
Stadion Miejski w Zambrowie (boczne boisko), 14 stycznia 2017, godzina 12:00