Chłopcy z rocznika 2007 i młodsi powalczą w halowym turnieju w Zambrowie

Dziesięć drużyn chłopców z rocznika 2007 i młodszych z naszego regionu będzie grało o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1.

Już jutro (14 stycznia) o godzinie 9:00 w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie rozpocznie się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2007 i młodszych o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów. W turnieju weźmie udział dziesięć zespołów z naszego regionu.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, a rywalizacja toczyć się będzie według zasady „każdy z każdym”. Pojedyncze spotkanie trwać będzie 12 minut. Po rozegraniu wszystkich spotkań dwa najwyżej sklasyfikowane zespoły z każdej z grup powalczą o wejście do finału. Następnie odbędą się spotkania o poszczególne miejsca w turnieju.

Zakończenie zmagań i wręczenie nagród zaplanowano na godzinę 16:30. Wówczas każda z drużyn otrzyma pamiątkowy puchar, zawodnicy trzech najlepszych zespołów dodatkowo medale, natomiast wyróżnienia indywidualne trafią do najlepszego bramkarza, strzelca oraz zawodnika turnieju.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy w sobotę (14 stycznia) wszystkich kibiców do hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

Grupa A:
Olimpia Zambrów I
Ruch Wysokie Mazowieckie
Korona Ostrołęka
AMP Gol Ostrów Mazowiecka
Orzeł Siemiatycze

Grupa B:
Olimpia Zambrów II
MŁKS Łomża
APN Ostrów
AP Ostrów Mazowiecka
AP Junior Białystok