Bramkostrzelny obrońca trafił do Olimpii. Na testach – brat Łukasza Fabiańskiego

Olimpia Zambrów zakontraktowała Michała Kołodziejskiego. Zawodnik przeszedł do naszego klubu z III-ligowego Świtu Skolwin Szczecin. Umowa zawodnika z Olimpią będzie obowiązywała do końca obecnego sezonu.

Michał Kołodziejski to 23-letni obrońca. Jest wychowankiem Chemika Police. Ostatnie 1,5 roku występował w trzecioligowym Świcie Skolwin Szczecin. W minionej rundzie zaliczył tam w sumie 16 występów ligowych (wszystkie w pełnym wymiarze), w których udało mu się zdobyć aż siedem bramek.

Wszyscy w klubie życzą Michałowi powodzenia podczas jego pobytu w drużynie Olimpii Zambrów.

Testowani
Aktualnie na testach w Olimpii przebywa 23-letni Arkadiusz Fabiański. Jego starszy brat Łukasz (reprezentant Polski) broni bramki w walijskim klubie Swansea City, ale w papierach ma już Arsenal, Legię i Lecha. Wczoraj młodszy Fabiański zagrał w drugiej połowie sparingu naszego klubu przeciwko pierwszoligowej Pogoni Siedlce.

Arkadiusz Fabiański – podobnie jak jego brat – bramkarskiego fachu uczył się w MSP Szamotuły pod okiem byłego dyrektora sportowego Lecha Poznań Andrzeja Dawidziuka. Jesienią rozegrał osiem meczów, w których wpuścił 19 bramek.

Ponadto w naszym klubie na testach ma pojawić się kolejny bramkarz. Będzie nim Dawid Deptuła z Hetmana Białystok, który będzie sprawdzany w przyszłym tygodniu podczas obozu dochodzeniowego.