Zgłoś drużynę do turnieju!

Zambrowski Klub Sportowy zachęca drużyny piłkarskie do udziału w Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezesa ZKS Olimpia. Turniej odbędzie się 11 lutego.

Rywalizacja drużyn niezrzeszonych będzie odbywała się w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie. Organizator uwzględnia wykorzystanie systemu „każdy z każdym” i stworzenia jednej lub dwóch grup, co będzie uzależnione od liczby drużyn, które zgłoszą swój udział w turnieju.

Podczas turniejowych konfrontacji na boisku będzie mogło przebywać maksymalnie czterech zawodników z pola oraz bramkarz. Każdy zespół zobowiązany jest do posiadania jednolitych strojów.

Zgłoszenia drużyn niezrzeszonych przyjmowane są w biurze klubu przy ulicy Wyszyńskiego 8 oraz u pana Zbigniewa Stańczyka pod numerem telefonu 501 867 920.

Przypomnijmy, że ostatni Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezesa ZKS Olimpia odbył się 13 grudnia 2015 roku. Wówczas pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Grupa Biznes Wysokie Mazowieckie, na drugim znalazła się ekipa Elektro Zambrów, a na trzecim – Dobroplast Zambrów.

Zapraszamy do zgłaszania udziału w turnieju!