Trener Piotr Rzepka wśród jedenastu wygranych jesieni w II lidze

Runda jesienna nie najlepiej zaczęła się dla zambrowskiej Olimpii. Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu nasz klub był wskazywany jako jeden z głównych pretendentów do spadku z ligi. Jednak dzięki ambitnej postawie naszego zespołu rundę jesienną udało się zakończyć na bezpiecznym 10. miejscu w tabeli. Nie uszło to uwadze portalowi Łączy Nas Piłka, który wśród „jedenastu wygranych jesieni w II lidze” uwzględnił trenera biało-niebieskich Piotra Rzepkę.

Ciekawy artykuł pojawił się w ostatnim czasie na portalu Laczynaspilka.pl. W tekście zatytułowanym „Jedenastu wygranych jesieni w II lidze” jego autor Emil Kopański docenia ambitne podejście zambrowskiej Olimpii mimo trudnych początków obecnego sezonu oraz przede wszystkim – ogromną pracę wykonaną przez trenera naszego klubu Piotra Rzepkę.

– „55-letni szkoleniowiec w tym zestawieniu pełni rolę reprezentanta Olimpii Zambrów. Cała drużyna z Podlasia zasługuje bowiem na miano jednego z największych wygranych drugoligowej jesieni. Przed rozpoczęciem sezonu drużyna z Zambrowa wskazywana była jako murowany faworyt do spadku z II ligi. Targały nią duże problemy organizacyjne, następowały zmiany trenerów, kadra, która przeszła istną rewolucję, była bardzo okrojona.” – czytamy na stronie portalu Łączy Nas Piłka. – „Ratowania sytuacji podjął się Piotr Rzepka i ostatecznie Olimpia zakończyła rok na dziesiątej pozycji, wygrywając po drodze między innymi z Błękitnymi Stargard i remisując na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Chapeau bas!” – czytamy dalej.

Cały artykuł można przeczytać klikając TUTAJ.