Jutro sparing ze Świtem

Jutro, 28 stycznia Olimpia Zambrów rozegra czwarty sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej II ligi. W Zambrowie przeciwnikiem biało-niebieskich będzie trzecioligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Początek gry o godzinie 12:00.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki po siedemnastu kolejkach plasują się na 7. miejscu w tabeli I grupy III ligi. Zespół ten w minionej rundzie wygrał sześć spotkań, zanotował aż osiem remisów oraz poniósł trzy porażki. Zespół z Nowego Dworu Mazowieckiego legitymuje się bilansem bramkowym 25:15.

Do tej pory zawodnicy Świtu, przed wznowieniem ligi, rozegrali 2 sparingi. W pierwszym ulegli wyżej notowanemu Zniczowi Pruszków 4:1, natomiast ostatnio wygrali z ŁKS-em Łomża 4:2.

Dla Olimpii mecz ze Świtem będzie z z kolei czwartą grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu Olimpia Zambrów pokonała na własnym obiekcie czwartoligową Mławiankę Mława 4:1. Wówczas dla naszego klubu bramki zdobyli: Daniel Michałowski (z rzutu karnego), Rafał Włodarczyk (dwie) i Sebastian Szerszeń. W drugim meczu towarzyskim, rozegranym w Siedlcach, zambrowianie ulegli natomiast miejscowej pierwszoligowej Pogoni 2:0. Tydzień temu natomiast zambrowianie wygrali z IV-ligowym MKS-em Ciechanów 4:1. Bramki w tym spotkaniu dla biało-niebieskich zdobyli: Fabian Piasecki (dwie), Łukasz Grzybowski i Mateusz Jastrzębski.

Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stadion Miejski w Zambrowie (boczne boisko), 28 stycznia 2017, godzina 12:00