Jutro mecz z MKS-em Ełk

Olimpia Zambrów podejmie MKS Ełk. Będzie to siódme spotkanie sparingowe przed wznowieniem rundy wiosennej, rozegrane na boisku bocznym w Zambrowie. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Jutro, 11 lutego na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią Olimpia Zambrów podejmie występujący w III lidze MKS Ełk. Początek gry kontrolnej o godz. 12:00.

Najbliższy rywal naszego klubu plasuje się obecnie na odległym 16. miejscu w tabeli III ligi grupy I. Z 15 punktami na koncie zespół z Ełku znajduje się zatem w strefie spadkowej.

Warto dodać, że ostatni raz Olimpia Zambrów mierzyła się z MKS-em Ełk 6 lipca ubiegłego roku, w ramach przygotowań do obecnego sezonu. Wówczas mecz został rozegrany na boisku w Olecku, a lepsza w tym pojedynku okazała się zambrowska Olimpia, która wygrała z ełckim klubem 4:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli w tym spotkaniu: Sebastian Szerszeń, Michał Świderski, Paweł Drażba i Karol Buzun.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich kibiców na jutrzejszy mecz sparingowy. Wstęp wolny.

Przypomnijmy, że do tej pory w ramach przygotowań przed rundą wiosenną zambrowska Olimpia rozegrała sześć sparingów. W pierwszym meczu Olimpia Zambrów pokonała na własnym obiekcie czwartoligową Mławiankę Mława 4:1. W drugim meczu towarzyskim, rozegranym w Siedlcach, zambrowianie ulegli natomiast miejscowej pierwszoligowej Pogoni 2:0. Następnie zambrowianie wygrali z IV-ligowym MKS-em Ciechanów 4:1. W czwartym sparingu podopieczni Piotra Rzepki zremisowali u siebie z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:2, a w piątym – przegrali na wyjeździe z I-ligowymi Wigrami Suwałki 3:1. W minioną sobotę natomiast Olimpia wygrała na boisku bocznym w Zambrowie z III-ligowym ŁKS-em Łomża 1:0.

Olimpia Zambrów – MKS Ełk
Stadion Miejski w Zambrowie (boczne boisko), 11 lutego 2017, godzina 12:00