Nowi zawodnicy przybywają na testy

Kolejni zawodnicy przyjeżdżają na testy do drugoligowej Olimpii Zambrów. Od pewnego czasu z drużyną trenują Karol Zieliński z Kotwicy Kołobrzeg, Arkadiusz Fabiański z Falubazu Zielona Góra i Maciej Dębek z juniorów ZKS-u, natomiast niebawem dołączą do nich Kacper Falon z drugiej ekipy Jagiellonii Białystok, Błażej Cyfert z Rakowa Częstochowa i Marcin Przybylski z drugiej drużyny Śląska Wrocław.

Kacper Falon to 19-letni pomocnik Jagiellonii II Białystok. W minionym sezonie wystąpił w 31 meczach III ligi, w których strzelił 9 bramek. W minionej rundzie natomiast na boisku pojawił się w czterech ligowych spotkaniach.

Kolejnym z nowych zawodników, który przybędzie do Zambrowa na testy, jest 25-letni obrońca Błażej Cyfert z Rakowa Częstochowa. W minionej rundzie wystąpił on u naszego ligowego rywala w 5 meczach, w których spędził na boisku łącznie 268 minut.

Na testach w Olimpii ma pojawić się też Marcin Przybylski ze Śląska II Wrocław. To młody, 21-letni napastnik, który w minionej rundzie spędził na boiskach III ligi 675 minut i strzelił jedną bramkę. Zdecydowanie lepszy bilans miał on w minionym sezonie, kiedy w 31 ligowych potyczkach do siatki rywali trafiał 14 razy.

Testowani piłkarze prawdopodobnie otrzymają szansę w sobotnim sparingu z Jagiellonią II Białystok. Termin i miejsce tego spotkania jeszcze nie zostały ustalone.