Falon i Fabiański w Olimpii

Dwóch nowych zawodników oficjalnie związało się z naszym klubem na rundę wiosenną obecnego sezonu. Mowa o Kacprze Falonie z Jagiellonii Białystok oraz Arkadiuszu Fabiańskim z Falubazu Zielona Góra.

Kacper Falon to 19-letni pomocnik Jagiellonii Białystok. W minionym sezonie został on włączony do kadry pierwszej drużyny, ale jak na razie nie doczekał się jeszcze debiutu w Lotto Ekstraklasie. Falon został wypożyczony do naszego klubu do końca sezonu.

Z kolei 24-letni bramkarz Arkadiusz Fabiański, który od miesiąca był testowany przez nasz klub, został już oficjalnie zarejestrowany w PZPN jako zawodnik Olimpii Zambrów. Fabiański również związał się z biało-niebieskimi na pół roku. Warto zaznaczyć, że jego starszy brat Łukasz (reprezentant Polski) broni bramki w walijskim klubie Swansea City, ale w papierach ma już Arsenal, Legię i Lecha.

Życzymy obu zawodnikom powodzenia i sukcesów w naszym klubie!