Cyfert i Zieliński graczami Olimpii

Dziś półroczne kontrakty z Olimpią zawiązała dwójka testowanych ostatnio przez nasz klub zawodników – Błażej Cyfert z Rakowa Częstochowa oraz Karol Zieliński z Kotwicy Kołobrzeg. Na dniach z biało-niebieskimi powinien związać się także Marcin Przybylski ze Śląska II Wrocław.

Karol Zieliński to 21-letni napastnik, który ostatnio występował w Kotwicy Kołobrzeg. W minionej rundzie strzelił on dla naszego ligowego rywala cztery bramki, z czego trzy w rundzie wstępnej Pucharu Polski oraz jedną w lidze. W sumie jesienią zaliczył on 20 występów, w których w większości wchodził na plac gry z ławki rezerwowych. Zawodnik ten trenował z Olimpią od ponad dwóch tygodni.

Kolejnym z nowych zawodników Olimpii jest 25-letni obrońca Błażej Cyfert z Rakowa Częstochowa. W minionej rundzie wystąpił on w barwach częstochowskiego klubu w 5 meczach, w których spędził na boisku łącznie 268 minut. Ostatnio mogliśmy oglądać jego grę podczas sparingu z Jagiellonią Białystok.

Warto dodać, że na dniach kontrakt z naszym klubem powinien podpisać jeszcze Marcin Przybylski ze Śląska II Wrocław. To młody, 21-letni napastnik, który w minionej rundzie spędził na boiskach III ligi 675 minut i strzelił jedną bramkę. Zdecydowanie lepszy bilans miał on w minionym sezonie, kiedy w 31 ligowych potyczkach do siatki rywali trafiał 14 razy.

Do pełni szczęścia Olimpii brakuje jeszcze jednego zawodnika. Kluba cały czas prowadzi intensywne poszukiwania. O wszelkich ruchach transferowych będziemy informować na naszej stronie.