Ostatni sprawdzian przed wznowieniem ligi

W najbliższą sobotę, 25 lutego piłkarze Olimpii Zambrów rozegrają sparingowe spotkanie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn. Mecz odbędzie się na boisku Szkoły Podstawowej Nr 18 w Olsztynie. Początek spotkania o godz. 12:00.

Będzie to już ostatni mecz kontrolny biało-niebieskich przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Przypomnijmy, że wcześniej w ramach przygotowań przed rundą wiosenną zambrowska Olimpia rozegrała osiem sparingów, z czego trzy wygrali, jeden zremisowali i cztery przegrali. W pierwszym meczu Olimpia Zambrów pokonała na własnym obiekcie czwartoligową Mławiankę Mława 4:1. W drugim meczu towarzyskim, rozegranym w Siedlcach, zambrowianie ulegli natomiast miejscowej pierwszoligowej Pogoni 2:0. Następnie zambrowianie wygrali z IV-ligowym MKS-em Ciechanów 4:1. W czwartym sparingu podopieczni Piotra Rzepki zremisowali u siebie z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:2, w piątym – przegrali na wyjeździe z I-ligowymi Wigrami Suwałki 3:1, w szóstym – wygrali na boisku bocznym w Zambrowie z III-ligowym ŁKS-em Łomża 1:0, a w siódmym – przegrali u siebie z III-ligowym MKS-em Ełk 1:0. W ostatnim sparingu natomiast zambrowianie ulegli z ekstraklasową Jagiellonią Białystok 2:0.

Pierwsze spotkanie po zimowej przerwie Olimpia rozegra już w sobotę, 4 marca na Stadionie Miejskim w Zambrowie. Rywalem będzie Legionovia Legionowo. Początek gry o godzinie 14:00.