Marcin Przybylski oficjalnie w Olimpii

Możemy już oficjalnie potwierdzić, że Marcin Przybylski został nowym zawodnikiem Olimpii Zambrów. Tym samym nasz klub ma już skompletowany skład przed wznowieniem rozgrywek ligowych.

Marcin Przybylski przeszedł do Olimpii ze Śląska II Wrocław. To młody, 21-letni napastnik, który w minionej rundzie spędził na boiskach III ligi 675 minut i strzelił jedną bramkę. Zdecydowanie lepszy bilans miał on w minionym sezonie, kiedy w 31 ligowych potyczkach do siatki rywali trafiał 14 razy.

Marcin Przybylski to szósty gracz, który dołączył do zambrowskiego klubu w zimowej przerwie. Wcześniej z biało-niebieskimi związali się: napastnik Karol Zieliński, obrońcy Błażej Cyfert i Michał Kołodziejski, bramkarz Arkadiusz Fabiański i pomocnik Kacper Falon. Warto przypomnieć, że z Olimpią pożegnało się także sześciu zawodników. Mariusz Gogol, Jakub Cesarek, Bartosz Biel, Maciej Humerski, Artur Bogusz i Przemysław Jastrzębski. Ten ostatni został wypożyczony na pół roku do pobliskiego Ruchu Wysokie Mazowieckie.