Trzecie miejsce chłopców z rocznika 2008 w Nagoszewie

Kolejny sukces odnieśli młodzi piłkarze Olimpii Zambrów. Tym razem chłopcy z rocznika 2008 zajęli trzecie miejsce na turnieju halowej piłki nożnej w Nagoszewie.

W minioną sobotę młodzi piłkarze Olimpii Zambrów z rocznika 2008 rywalizowali w Nagoszewie w halowym turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka. Do zawodów zgłosiło się łącznie sześć drużyn. Oprócz chłopców z Olimpii o zwycięstwo walczyli również piłkarze z ŁKS-u Łomża, AMP Gool Ostrów Mazowiecka, UKS-u AP Ostrów Mazowiecka, Rzekunianki Rzekuń oraz Młodych Orłów z Pułtuska. Celem imprezy było doskonalenie umiejętności piłkarskich, zasad fair play, a także motywacji do aktywności ruchowej.

Mecze piłkarskie rozgrywane zostały w systemie „każdy z każdym”. Wszystkie spotkania trwały po 12 minut. Po rozegraniu pięciu emocjonujących spotkań, obfitujących w wiele ciekawych akcji, dużej determinacji piłkarzy oraz walki do ostatniego gwizdka sędziego, młodzi zawodnicy Olimpii z dorobkiem 7 punktów uplasowali się na trzecim miejscu.

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich meczów Olimpii Zambrów:
Młode Orły – Olimpia Zambrów 0:1 (bramka: Piotr Stańczyk)
Rzekunianka Rzekuń – Olimpia Zambrów 1:1 (bramka dla Olimpii: Emil Zagroba z rzutu karnego)
AMP Gool Ostrów Mazowiecka – Olimpia Zambrów 3:0
UKS AP Ostrów Mazowiecka – Olimpia Zambrów 2:0
ŁKS Łomża – Olimpia Zambrów 1:6 (bramki dla Olimpii: Piotr Stańczyk x3, Hubert Wądołowski x2 i Patryk Strzeszewski)

Olimpia wystąpiła w składzie: Patryk Chankowski, Gabriel Lutostański, Emil Zagroba (1 bramka), Krzysztof Brzóska, Sebastian Zawadzki, Mikołaj Ołdakowski, Patryk Strzeszewski (1 bramka), Paweł Sochacki, Artur Dołęgowski, Hubert Wądołowski (2 bramki), Piotr Stańczyk (4 bramki).

Gratulujemy naszym młodym piłkarzom i trenerowi oraz życzymy kolejnych sukcesów!

Przypomnijmy, że tego samego dnia w Bielsku Podlaskim młodzi piłkarze Olimpii z rocznika 2007 i młodszych zajęli pierwsze miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Brylant Cup 2017.