Puszcza kolejnym rywalem Olimpii. Zapraszamy na Stadion Miejski!

Olimpia Zambrów podejmie u siebie Puszczę Niepołomice. Będzie to dwudzieste czwarte spotkanie zambrowian w II lidze centralnej sezonu 2016/2017. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Po ośmiu meczach bez zwycięstwa przed Olimpią kolejna szansa na przełamanie tej fatalnej passy. Zagramy z nie byle kim, bo czwartą drużyną w tabeli Puszczą Niepołomice. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 kwietnia o godzinie 16:00 na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie.

Obecnie podopieczni Tomasza Kulawika, po rozegraniu dwudziestu trzech kolejek, są na 12. miejscu w tabeli. Na swoim koncie mają 25 pkt., 6 zwycięstw, 7 remisów i 10 porażek. Warto dodać, że w ostatniej kolejce Olimpia zremisowała na wyjeździe z trzecim w tabeli Radomiakiem Radom 1:1.

Najbliższy rywal zambrowskiej drużyny – Puszcza Niepołomice znajduje się na wysokim 4. miejscu w tabeli, premiującym grę w barażach o I ligę. Na swoim koncie ma 41 punktów. Na bilans ekipy z Niepołomic składa się 11 wygranych spotkań, 8 remisów i 4 porażki.

Przypominamy, że w rundzie jesiennej obecnego sezonu piłkarze Olimpii Zambrów zremisowali na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 1:1. Wówczas bramkę dla Olimpii zdobył z rzutu karnego Artur Bogusz.

W imieniu prezesa Olimpii Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:

Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 1 kwietnia, godzina 16:00.

Ceny biletów na mecz z Puszczą: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).