Olimpia nadal bez zwycięstwa …

Niestety, dziś w ramach 25. kolejki II ligi nasza drużyna przegrała na wyjeździe z Rozwojem Katowice 1:0. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w pierwszej połowie, a jej autorem był Filip Kozłowski.

Dzisiejsza porażka Olimpii z Rozwojem była już dziesiątym meczem ligowym biało-niebieskich bez zwycięstwa. Podopieczni Tomasza Kulawika spadli tym samym już do strefy spadkowej – na 15. miejsce. Z kolei Rozwój wygrywając z naszą drużyną awansowała z 15. na 11 pozycję.

Rozwój Katowice – Olimpia Zambrów 1:0
37′ Filip Kozłowski

Skład wyjściowy Olimpii: Arkadiusz Fabiański – Łukasz Grzybowski, Michał Kuczałek, Błażej Cyfert, Rafał Włodarczyk – Jakub Bach, Patryk Brzeski, Daniel Michałowski, Marcin Przybylski, Karol Zieliński – Fabian Piasecki

Skład wyjściowy Rozwoju: Bartosz Soliński – Marcin Kowalski, Michał Czekaj, Sebastian Murawski, Bartosz Sobotka – Filip Kozłowski, Michał Płonka, Grzegorz Fonfara, Bartosz Rutkowski, Michał Trąbka – Damian Kowalczyk

Żółte kartki: Fonfara – Kuczałek

Czerwona kartka: Arkadiusz Fabiański (84′ za zagranie ręką poza polem karnym)

Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)